لیگ اصلی بیس بال گزارش مورد بحث بازی کردن همه بازی ها در آریزونا در میان گزینه ها به صورت فصل به طور منظم

لیگ اصلی بیس بال است که هنوز در تلاش برای کشف کردن دقیقا چگونه آن را می تواند انجام یک فصل در میان شیوع کروناویروس. دوشنبه بود و بنا به گزارش ها یک روز دیگر که لیگ برگزار متعدد کنفرانس تلفنی از جمله یک زن و شوهر با نمایندگان اتحادیه بازیکنان برای فهمیدن چقدر بیس بال می آمد. این مذاکرات در میان یک دوره از زمان که لیگ خواهد بود نورد حق طبیعی در هر سال است.

افتتاح رسمی روز قرار بود مارس 26, معنی فصل خواهد بود بیش از یک هفته به فصل به طور منظم. این زمان از سال زمانی که تیم ها که نمی sniff برگشتی هنوز هم مانند رقیب. آن زمانی که طرفداران از پایین و از فرانچایز مانند Baltimore Orioles هنوز هم بر این باورند که آنها باید یک فرصت است. در این سال مردم در حال تماشای ویدئو از فصل گذشته به عنوان یک راه را امتحان کنید و لذت بردن از آمریکا در زمان گذشته حداقل یک کمی.

آنچه به نظر می رسد از سوال اگر MLB می کند باید یک فصل به طور منظم در این سال بازی در تیم خود شدند. حداقل برای شروع کردن.

فاکس نیوز گزارش یک راه حل است که حداقل پرتاب شده است در اطراف قبل از, است, به بازی هر بازی در آریزونا. ایده این است برای قرار دادن تمام 30 تیم در ballparks در منطقه ققنوس و پس از آن بازی در مقابل خالی می ایستد.

استدلال پشت این است که تیم برنده نمی شود سفر به همان اندازه که محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به بخش هایی از کشور که در آن نزدیکی غیر ممکن است برای جلوگیری از ابتلا به COVID-19. با استفاده از بهار سایت های آموزشی به صورت منظم از فصل بازی ها شده است یک ایده خاص مقامات شده اند و جای خود غلت بزنید در اطراف از روز بیس بال قرار داده و نگه دارید و بر روی همه چیز.

یکی از دلایل آریزونا گزارش شده است که ترجیح داده به دلیل وجود حداقل 10 لیگ سطح ballparks از جمله آریزونا دایاموند بکس’ خانه پارک در حدود 50 مایل دور از یکدیگر. فلوریدا دارای چندین بهار, پارک, و همچنین, اما آنها به مراتب بیشتر گسترش حدود 220 کیلومتر از پایان یک کشور به کشور دیگر.

عامل فوق العاده اسکات بوروس صحبت با رسانه ها پس از کنفرانس تلفنی گفت: این ایده که اجازه می دهد “حس بازگشت به برخی از عادی. شما صحبت کردن با یک روانشناس در مورد آن و آنها می گویند آن را واقعا خوب برای یک فرهنگ به ورزش و به یک تمرکز مانند آن که در آن برای چند ساعت از یک روز آنها می توانید ذهن خود را خاموش مشکل از ویروس است.”

در حالی که بازی در آریزونا است برخی از کشش لیگ اصلی بیس بال مقامات مراقب باشید که به رسانه ها چیزی نزدیک به حال تصمیم گرفته نشده است. که شامل یا نه وجود خواهد داشت به طور منظم فصل در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>