لیگ اصلی بیس بال بنا به گزارش ها می تواند شروع سال 2020 فصل بعد از 4 جولای

لیگ اصلی بیس بال (MLB) ممکن است بازگشت در ماه آینده و یا دو با یک محدوده تاریخ برای شروع فصل به طور منظم قرار می دهد که بازیکنان در زمین بعد از 4th of July, CBS اخبار گزارش.

بیس بال بود که در آن پیش فصل که جاذبه coronavirus همه گیر شناخته شد و آن و سایر ورزش حرفه ای و تازه کار عمده و جزئی خود را تعطیل فصول. که چند هفته پیش; در این نقطه در MLB فصل (اواخر مارس) تیم را در حال حاضر به خوبی به خود را در هفته پنجم از بازی تا به حال بازی بوده است نه تعطیل با این بیماری همه گیر.

در حال حاضر این کشور به نظر می رسد در مراحل اولیه قرار دادن همه گیر در آینه دید عقب به تدریج بازگشایی در فازهای در اینجا وجود دارد. و با این بازگشایی لیگ مقامات به دنبال شروع این فصل است.

عنوان این نوشته بدون افتتاح رسمی در روز اعلام شده است اما نوشتن در ورزشی, کن روزنتال ادعا که 4 جولای شروع تاریخ است که در بعد از پایان ممکن است محدوده ای از تاریخ است که در طی آن بیس بال می تواند از سر گرفت.

“واقع بینانه ترین محدوده زمانی برای روز افتتاحیه — جایی بین اواسط ماه ژوئن و جولای 4 در نظر بسیاری از مقامات — اجازه می دهد برای یک 80 – تا 100-بازی فصل به طور منظم و با برنامه در حال اجرا را از طریق اکتبر” او می نویسد.

PORT CHARLOTTE, FLORIDA - MARCH 01: Randy Arozarena #56 of the Tampa Bay Rays bats in the first inning during the spring training game against the Minnesota Twins at Charlotte Sports Park on March 01, 2020 in Port Charlotte, Florida. (Photo by Mark Brown/Getty Images)
  مارک براون / گتی ایماژ

روزنتال و سپس می گوید که پس از فصل خواهد بپیچید تا در ماه نوامبر یا دسامبر نیاز است که تیم های رقیب بازی در خنثی سایت. چرا که تیم در شهرهایی مانند شیکاگو و کلیولند نمی تواند انتظار می رود برای برگزاری بازی در فضای باز در آن ماه.

در واقع مقامات لیگ هستند بنا به گزارش نگاه داشتن کل فصل بازی در خنثی پارک. یک طرح به عنوان مثال همه از لیگ بازی های انجام شده در یک تعداد انگشت شماری از سایت های در تگزاس و آریزونا و فلوریدا با “استخر” از تیم ها به صفحه اصلی تیم در هر محل. بازی خواهد بود که بازی بدون تماشاگر است.

برگزاری کل فصل در یک تعداد انگشت شماری از محدود مناطق جغرافیایی محدود کردن مقدار از سفر بازیکنان و تیم های دیگر کارمندان را مجبور به انجام در نتیجه به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به دیگران است. اگر و هنگامی که اجتماعی-فاصله سفارشات به طور کامل برداشته تیم احتمالا می تواند انتقال بازگشت به خانه خود را ballparks.

البته همه این نظری و تکیه بر یک میزبان از عوامل است. کسانی که شامل اما نه محدود به, چگونه به بیماری همه گیر پخش کردن; چگونه دولت های محلی و دولت فدرال در پاسخ به همیشه در حال تغییر وضعیت همه گیر; و اینکه آیا لیگ بازیکنان خود آن صاحبان و حامیان آن و هر کس دیگری با پوست در این بازی می تواند توافق بر جزئیات.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Major League Soccer مانند لیگ اصلی بیس بال بود و فقط به آماده سازی خود برای فصل آن زمانی که کنار این بیماری همه گیر. که لیگ گزارش شده است که به دنبال در بازی تمامیت آن فصل البته با یک بعد از پایان تاریخ و بیشتر بازی های کهنه را در یک دوره کوتاه از زمان. انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی بودند بسته بندی تا فصل خود را هنگامی که همه گیر خنثی ورزشی و بنا به گزارش ها به دنبال برگزاری حذفی بدون تماشاگر در خنثی سایت. لیگ ملی فوتبال است که هنوز چندین ماه دور از آغاز آن فصل به طور منظم و لیگ امیدوار به حالت عادی فصل فوتبال وقتی پاییز می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>