Mahavir کمک می کند تا پاکسازی پلیس وسایل نقلیه در طول COVID-19 مستند

حیدرآباد: Mahavir گروه چند وجهی گروه داشتن مجاز خودرو نمایندگی از مارک های حق بیمه مانند مرسدس بنز ایسوزو موتورز Skoda Auto و تولید کنندگان بازی رایانه Superbikes انجام پاکیزگی درایو برای پاکسازی پلیس وسایل نقلیه در حیدرآباد.

این درایو در حال انجام است به عنوان بخشی از گروه های اخلاقی و مسئولیت اجتماعی نسبت به این نیروی پلیس که در ادامه به جنگ ویروس selflessly در یک پیشنهاد برای محافظت از شهروندان Telangana.

Yashwanth Jhabakh رئیس Mahavir گروه گفت: “ما افسران پلیس در خط مقدم 24×7 برای ارائه خدمات به مردم و کسانی که زده coronavirus در حالی که تلاش برای ماندن ویروس-رایگان خود را دارند. ضد عفونی گشت وسایل نقلیه است که بسیار مورد نیاز گام در حفاظت از افسران ما در میان این همه گیر. ما در Mahavir گروه خوشحال هستند برای حمایت از.”

در مجموع 3 کامیون های تلفن همراه و چهار 2-چرخ همراه با یک تیم 10 مستقر شده اند توسط Mahavir گروه برای انجام این فرایند ضد عفونی برای 10 روز آینده. تیم پوشش است و به طور متوسط فاصله 35 کیلومتر در هر روز برای پاکسازی به طور متوسط 15 اتومبیل های گشت و 5 گشت دو چرخ در هر روز که در حال استفاده توسط نیروی پلیس در سراسر حیدرآباد.

Pashu Jhabakh مدیر عامل Mahavir گروه گفت: “در این آزمایش زمانی که تمام کشور است و مبارزه با این بیماری همه گیر از COVID-19 ما نیز حل و فصل به آن ایستاده و ما کمی. این شهرستان حیدرآباد پلیس در خط مقدم 24×7 در طول این مستند محافظت از تمام شهروندان از هر گونه گسترش بیشتر این ویروس. در حالی که ما قدردان زحمات قرار داده و توسط هر کس برای کاهش اثرات این بیماری همه گیر اولویت ما شده است برای کمک به آنهایی که انجام بهترین خود را برای کمک به دیگران.”

این تیم از Mahavir گروه با استفاده از 3M Germkleen برای ضد عفونی هر دو 2-چرخ و همچنین 4 چرخ که در حال گشت زنی در خیابان های شهرستان. 4-چرخ ها نه تنها در حال بررسی از خارج بلکه از داخل نیز با یک کلید تمرکز در نقاط تماس است که شامل درب و دستگیره و بازوی استوار فرمان چرخ دنده دستگیره اهرم ها و داشبورد حصول اطمینان از ایمنی کامل از هر گونه امکان تماس با این ویروس.

در دریافت این جایزه ارزشمند حمایت Anjani کومار, کمیسر پلیس حیدرآباد گفت: “ما افسران پلیس هستند و هر روز گشت شهر برای اطمینان از ایمنی شهروندان و سلامت. در این مواقع که در آن افسران عامل selflessly بدون هیچ گونه نگرانی در مورد امنیت خود ما واقعا قدردانی از این حرکت و حمایت از تمدید به ما Mahavir است.”

او در ادامه افزود: “درخواست ما همه به پاکسازی وسایل نقلیه خود را در شیوه ای مشابه قبل و بعد از استفاده برای اطمینان از ایمنی خود را.”

این COVID-19 مایع تیم مستقر توسط Mahavir گروه نیز به ایمنی ساختمان هومیوپاتی بهداشتی کیت های که ارائه شده توسط دکتر Manoj Kuriakose برای کمک به افسران ساخت مقاومت در برابر ویروس.

SIASAT اخبار


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>