ماهاراشترا انسان فراهم می کند و بانکی به کارگران مهاجر گیر بدون پول نقد

“این افراد ممکن Jan Dhan یا MGNREGA حساب های بانکی, اما آنها نمی دانند که چگونه به برداشت پول یا ندارد و کارت های ATM. آنها نیاز به کمک ما در حال حاضر بیش از همیشه است.” #CoronaWarriors

منn شهرک صنعتی Vasai حدود 60 متر از بمبئی تعداد زیادی از کارگران مهاجر رشته شده اند تا کنون از سراسر کشور مستند تحمیل شد برای مبارزه با تشدید COVID-19 وضعیت.

با دسترسی به ضروریات مانند غذا و آب گرفتاری های خانواده ها می داند هیچ مرزهای. بسیاری از آنها روزانه دستمزد حقوق بگیران که در حال حاضر هیچ وسیله ای برای کسب درآمد و عمدتا بازمانده های دیگران رحمت است.

45 ساله جان پریرا اجرا می شود که یک انتقال پول کسب و کار در Vasai-شرق در حال حاضر به عنوان یک ناجی برای بسیاری از این رشته کارگران که می تواند سود بانک خدمات اما نیاز به پول نقد فوری.

جان پریرا در مقابل مغازه خود را با اجتماعی فاصله محافل برجسته بر روی زمین

کمک به کارگران مهاجر در زمان خود از نیاز

“تقریبا 99 درصد از کارگران لوله کش یا برق در اینجا کارگران مهاجر. این افراد باید راه اندازی حساب های بانکی با استفاده از Aadhaar اما آنها نمی دانند که چگونه به برداشت پول یا اصلا ATM کارت” نشان می دهد پریرا.

در شرایط عادی آنها اغلب به او به انتقال پول در هر ماه به خانواده های خود را در روستاهای خود. اما در این بحران این کارگران نیاز به برخی از پول نقد فوری در دست برای زنده ماندن است. این جایی است که پریرا در می آید.

با کمک Aadhaar فعال سیستم پرداخت (AePS), پریرا است کمک به آنها را به برداشت پول از حساب های خود را.

دولت-مجاز تسهیلات اجازه می دهد تا یک فرد برای برداشت پول به طور مستقیم با استفاده از Aadhaar کارت مربوط به خود Jan Dhan یا MGNREGA حساب; و یا توسط اسکن بیومتریک خود را. پریرا به چشم پوشی کردن کمیسیون خود را به طور کامل برای ارائه این خدمات در طول مستند.

خطر ایمنی خود را برای فقرا و نیازمندان

در عرض چند روز از تحمیل مستند پریرا به دست آورد و اجازه خود را به نگه داشتن کسب و کار باز به عنوان آن می افتد تحت ضروری خدمات بانکی و ATM. در حال حاضر مغازه خود است که شاید یکی از معدود انتقال پول واحد هنوز فعال در کل منطقه Vasai.

“وجود دارد مقدار زیادی از مقاومت از خانواده من در نگه داشتن کسب و کار باز است. آنها نگران امنیت من. اما من می دانم که این مردم نیاز به کمک من بیشتر از همیشه در حال حاضر,” او می گوید.

هر روز او را نگه می دارد فروشگاه خود را باز 4.5 ساعت در صبح و 5 ساعت در شب و تمایل به حدود 10-15 محروم و کارگران. پریرا نگه داشته است تمام جانبی کسب و کار بسته بود و سفر, رزرو بلیط, تلفن همراه, شارژ یا باتری ماشین های خرده فروشی. Rs 4.50 کمیسیون او را بدست آورده به طور مستقیم از بانک در هر معامله است که به سختی به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای کارکنان خود را اجاره و یا برق.

یک کارگر مهاجر در پریرا فروشگاه

اگر این سیستم اجرا می شود از پول نقد در یک فرد ساعت پریرا دریغ نکنید برای پرداخت پول از حساب خود. او حتی به عجله به بانک در هر حال حاضر و پس از آن خود را به نگه داشتن پول نقد عرضه خدمات در حال اجرا است.

“این افراد نیاز به کمک ما در حال حاضر بیشتر از همیشه. من هدف به تسلیم هر گونه سود اضافی از طریق این بحران است. من نگه داشتن کسب و کار من باز به خطر می اندازند من ایمنی تنها برای حمایت از فقرا و نیازمندان” ادعا میکند پریرا.

جان پریرا تعیین کرده است یک سابقه از خود گذشتگی در این تلاش بار با قرار دادن همدلی بالاتر از خود امنیت و آسایش است. حمایت خود را کمک بسیاری برای زنده ماندن یک روز دیگر.


همچنین بخوانید: #CoronaWarriors: کشاورز زن و شوهر صرف پس انداز زندگی برای تغذیه 6000 خانواده در مستند


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>