مدونا نشان داده است که او آزمایش مثبت (COVID-19) آنتی بادی و که در آن او می خواهم به ضربه جاده باز پس از quarantining در خانه در لندن است.

61 ساله پاپ ستاره کاهش یافته است این خبر در “قرنطینه خاطرات #14” را به عنوان او نشسته در ماشین تحریر در یک اتاق تاریک و خواندن با صدای بلند برای او 15 میلیون Instagram followers.

“در زمان تست روز دیگر و من متوجه شدم که من باید آنتی بادی های” مدونا می گوید در مورد نیمه راه از طریق ویدئو. “پس فردا من فقط رفتن برای یک درایو در ماشین من قصد دارم به رول کردن پنجره و من قصد دارم به نفس در. من امیدوار به نفس در COVID-19 درجه. بله. من امیدوارم که خورشید در حال درخشیدن است.”

بعد در کلیپ مدونا نکات در یک شروع تازه است. مادر از شش یادداشت که فردا روز دیگری است و او را از خواب بیدار و “رفتن به احساس متفاوت است.”

در نظرات به Instagram تصویری, طرفداران, در واکنش به مدونا سلامت به روز رسانی با گفتن او را به “ایمن ماندن.” دیگران بدحجابی این خواننده برنده جایزه گرمی برای ارسال اطلاعات است که ممکن است دقیق است.

“شما لازم نیست آنتی بادی sis….. قرار ندهید بهداشت عمومی در معرض خطر” یک پیرو نوشت.

“بنابراین شما تا به حال ویروس (که شما تا به حال آنتی بادی) و جان سالم به در با تشکر از f*ck” دیگر نوشت. “لطفا مطمئن شوید که آزمون 100% صحیح و نه به نتایج نادرست است. انجام آزمایش یک بار دیگر برای تایید.”

“شما آنتی بادی وای که خبر خوبی شما امن خواهد بود دیگر” نوشت. “با این حال شما هنوز هم می تواند حمل این ویروس و انتقال آن تا دیگران شاید شانس است.”

CDC می گوید آن را “نامشخص” اگر مثبت تست برای آنتی بادی است که ناشی از یک عفونت قبلی با یک coronavirus را ارائه ایمنی در برابر آلوده شدن دوباره.

مدونا شده است صوتی در مورد چگونه coronavirus همه گیر را لمس کرده است او را شخصا. نه تنها او مجبور به لغو نهایی را نشان می دهد در او مادام X تور در ماه مارس, اما نماد موسیقی پاپ نشان داد که سه نفر او می دانست که درگذشت از این ویروس در عرض 24 ساعت. ماه گذشته مدونا گزارش خود را از دست پسر عموی برادر او گارد امنیتی و دوست دیرین اورلاندو پورتو که مشغول به کار در بسیاری از تک آهنگ در رادیو فردا.

“ماده سیاه” خواننده نیز قبلا به اشتراک گذاشته یک, عجیب و غریب, تصویری که در آن او در مورد اینکه چگونه “فوق العاده” است که COVID-19 ویروس ساخته شده است که هر کس “برابر” در برخی از راه های, مهم نیست چقدر غنی هوشمند و یا قدیمی هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im