مدونا زیر آتش برای برگزاری جشن تولد است که مسخره اجتماعی فاصله قوانین

مدونا در حال آمدن است زیر آتش پس از برگزاری یک جشن تولد که به نظر می رسد برای دست انداختن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین این آخر هفته.

61 ساله برگزار می شود حزب برای دوستان عکاس استیون کلاین کامل با “COVID کیک” و مقدار زیادی از تعامل نزدیک بین مهمان افتخاری و خواننده نیویورک پست صفحه شش گزارش شده است. این گزارش اضافه شده است که وجود دارد به نظر می رسد حداقل هشت نفر در پارتی که در برابر توصیه کارشناسان بهداشت عمومی به نگه گروه حوادث که در آن ویروس ممکن است قادر به گسترش است.

حزب منجر به تعدادی از نظرات انتقادی که بسیاری از آنها را به اشتراک گذاشته شد در تصاویر توسط انگلستان ایمیل های روزانه. تعدادی از طرفداران در زمان توجه کنید که مدونا و دیگران حضور در حزب بودند و نه تلاش برای اقامت شش فوت از هم جدا و خواننده از آمدن به تماس نزدیک با برخی از دیگران وجود دارد. معلوم نبود که در آن حزب صورت گرفت اما آن را به حال شده است آگهی در رسانه های اجتماعی که روز و تا به حال صدها نفر از مردم به تماشای زندگی می کنند.

حزب فقط دو روز پس از این خواننده اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی نشان می دهد که او تا به حال در حال حاضر قرارداد این ویروس ساخته شده و آن را از طریق.

مدونا اعلام کرد در یک Instagram تصویری که در آن او در مورد برنامه های او تا به حال به خارج از خانه خود را.

“در زمان تست روز دیگر و من متوجه شدم که من باید این آنتی بادی,” او گفت:. “پس فردا من فقط رفتن برای یک درایو طولانی در یک ماشین میخوام رول پایین پنجره و من میخوام تنفس — من میخوام نفس در COVID-19 air.”

این صفحه شش گزارش اشاره کرد که هنوز هم وجود دارد پزشکی بحث بر سر اینکه آیا حضور آنتی بادی معنی کسی است که سیستم ایمنی بدن به یک دوم coronavirus عفونت است.

مدونا هم زده بحث با دیگر عجیب و غریب Instagram ویدئوها از جمله یکی که در آن او در یک وان حمام زمینه با سفید, تیره, آب و mused در مورد او چه فکر کردم “فوق العاده” در مورد کوروناویروس.

“این چیزی که در مورد COVID-19. از آن مراقبت می کند در مورد چگونه غنی شما چگونه معروف شما چگونه خنده دار شما, چگونه هوشمند شما هستند که در آن شما زندگی می کنند, چگونه ساله شما چه داستان های شگفت انگیز شما می توانید بگویید:” او به اشتراک گذاشته.

“این بزرگ اکولایزر و چه وحشتناک است در مورد آن چیزی است که در مورد آن است.”

اما این فیلم ها ممکن است عجیب و غریب با طراحی صفحه شش گزارش اشاره کرد. یک منبع گفت: خروجی است که پست های خود را در Instagram به معنای “هنر اجرا” و در نظر گرفته نمی شود گرفته شده به معنای واقعی کلمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>