مدیسون وولی Flaunts Her Sexy رقم در کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه

مدیسون وولی به او در زمان Instagram صفحه در روز دوشنبه به ها بسیار گرم لحظهای که حیرت زده او 530,000 پیروان. در پست امروز مدل استرالیایی تصمیم گرفت به لغزش به یک نحیف لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه که flaunted خیره کننده بدن در حالی که ابتلا به برخی از اشعه در ساحل.

در ضربه محکم و ناگهانی, Madison, عکس گرفته شده در یکی از بایرون خلیج, سواحل, پخش كردن, پاهای او را در یک حوله سفید روی شن و ماسه. او در حالت افقی و کشیده در پایین لباس شنای زنانه دوتکه, کشیدن آنها را به نشان می دهد بیشتر پوست. او کج شده سر خود را به سمت او به عنوان به یک بسته-لب لبخند به عکاس. او دباغی پوست میدرخشد زیر نور خورشید ساخته شده است که آن نگاه درخشان. آبی آب کشیده است که به فاصله و همچنین به عنوان آسمان آبی پر از ابر ساخته شده تا منظره پس زمینه از شات.

مدل استرالیایی را لرزاند یک کوچک سیاه و سفید دو تکه لباس شنا از سالن شنا. بالا افتخار کلاسیک مثلث فنجان که به سختی موجود کافی دارایی. در بالا نیز برجسته یقه غوطه وری که نشان داد مقدار کافی از رخ. این لباس شنا برگزار شد همراه با تسمه که رفت و بیش از شانه خود را برجسته او اسلحه.

او sported تطبیق جفت از پایین که نگاه مانند یک شلاق زدن. پوشاک تا به حال یک طراحی ساده با یک بطور دنج قرار گرفتن مناسب است که او را در آغوش گرفت کوچک کمر. این افتخار برش بالا که در معرض مقدار زیادی از پوست و همچنین کمک به آهنگسازی او لاغر است.

برای او روز ساحل گلم Madison sported کامل نرم افزار آرایش. او به نظر می رسد به پوشیدن مات پایه و اساس است که کاملا همسان او پوست, تاریک, ابرو, پوشش های مختلف از ریمل مژه و ابرو در بالا و پایین مژه, خط چشم, سرخ شدن, هایلایت, و رژ لب. به عنوان برای او و لوازم جانبی او تصمیم گرفتند برای ضخامت های زنجیره ای, گردنبند, گوشواره و یک ساعت مچی.

در زیرنویس مدیسون نوشت چیزی در مورد او جدید کت و شلوار حمام کردن مجموعه ای از سالن شنا. او همچنین برچسب زده شده با نام تجاری و همچنین به عنوان شرکت مادر, سالن, لباس زیر. این مدل نیز خواست طرفداران خود را به اتمام جدید ویدئو در یوتیوب.

پس از رفتن زندگی می کنند در حساب او این پست را به دست آورده بیش از 4,800 دوست دارد و بیش از 60 نظرات. مدیسون رسانه های اجتماعی ستایشگران flocked به بخش نظرات به دوش او با تعارف و با بیحوصلگی حرف زدن در مورد او قاتل بدن. دیگران تلاش برای پیدا کردن کلمات مناسب برای بیان آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. آنها chimed در با انتخاب خود را از emoji.

“مهم نیست که اگر شناگران جدید هستند. شما هنوز زرق و برق دار” یک فن نوشت.

“شما هرگز موفق به هیپنوتیزم با زیبایی خود را. شگفت انگیز بدن یک جایزه است. درخشان نگه دارید!” بوده یکی دیگر از تحسین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>