مدیسون وولی Flaunts Derriere در شلاق زدن لباس شنا

مدیسون وولی tantalized او Instagram followers on جمعه, جولای 13, با شرجی عکس از خودش flaunting پرت خلفی. جدیدترین سهم برجسته استرالیا مدل پوشیدن نحیف لباس شنا است که نمایش او دلخواهی دارایی.

این عکس نشان داد مدیسون basking در آفتاب با بهره گیری از آب و هوای گرم در سیدنی. او غیر روحانی در معده خود را در یک راه راه سفید-و-آبی حوله با اسلحه خود را کشیده و زانو خم. او gazed در دوربین در مقابل او با یک شرجی بیان. زاویه نمایش داده شده خوب نگاه او پرت derrière که میبینیم بسیاری از طرفداران. روشن به نور خورشید که احاطه بدن او ساخته شده او را بی وقفه برنزه پوست تب و تاب بودن.

در این پست مدیسون را لرزاند یک یک قطعه. طرف مقابل از شنا نیست بنابراین قابل مشاهده در شات با توجه به موقعیت خود را. از آنچه قابل مشاهده بود ، monokini افتخار دو برش outs در جلو همراه او میانی نشان دادن یک نگاه اجمالی از او محکم بسته شود. آن را نیز به نظر می رسید به یک یقه و سینه طراحی برجسته خود سلاح.

پشت چرخ خیاطی تا به حال شلاق زدن طراحی و به نظر می رسد به بالا پا کاهش کمک کرد که آهنگسازی ، نور رنگی شنا ساخته شده او را برنزه می کند, پاپ.

مدیسون عینک بور قفل پذیری و مدل دهید در براق و صاف رشته. او عینک کلاه تابستان بر سر او که همسان او خلاصه پرنیان. همانطور که برای آرایش خود را, نرم افزار, او به نظر می رسد به sported به خوبی تعریف ابرو همراه با خوبی مخلوط eyeshadow و پوشش های مختلف سیاه ریمل مژه و ابرو. او همچنین به نظر می رسید به اعمال bronzer درخشان برجستهنگار و رژ لب صورتی. اگر چه هنوز بسیار قابل توجه او accessorized با یک جفت گوشواره.

در زیرنویس مدیسون به ذکر است که او خوشحال و محتوا با تعطیلات آخر هفته خود را. او به جزئیات در مورد لباس او را با وجود برخی از پیروان درخواست او در مورد نام تجاری در نظرات.

به طور معمول بسیاری از او مشتاق تحسین ستایش جدید به روز رسانی. همانطور که از نوشتن این پست متصلب تا بیش از 11,200 دوست دارد و بیش از 100 نظرات. طرفداران و پیروان مدل شیرجه به بخش نظرات برای نوشتن احساساتی پیام ها و تعارف. برخی دیگر آنقدر با اعتماد به نفس بیان افکار خود را در کلمات است که آنها تصمیم گرفتند به استفاده از شکلک به جای.

“چه یک شروع عالی برای هفته من! تماشای شما به من الهام و قدرت به صورت تمام روز از استرس در محل کار” یکی از طرفداران او نوشت.

“پای خود را حتی انگیز!” اضافه شده یکی دیگر از Instagram follower.

“شما یک دختر بسیار زیبا!!!! که لباس شنا به نظر می رسد خوب بر شما” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اظهار نظر.

“آنچه که یک تصویر خیره کننده از شما! زرق و برق دار!” چهارم تحسین بوده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>