مدیسون نی نوسانات در کوچک سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه

مدیسون فضل نی به طرفداران او چیزی به لبخند مورد با خیره کننده رسانه های اجتماعی ها که شامل یک لباس شنا و یک دوز از آفتاب.

روز پنجشنبه 23 ساله بازیگر در زمان به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از عکس لباس شنای زنانه دوتکه با 641,000 پیروان. در هر دو تصاویر, Madison, بود, تصویر تکان کوچک سیاه و سفید دو تکه که شامل بالا با ثابت مثلث فنجان. پوشاک حال تسمه اسپاگتی نازک و عمیق V-گردن که نشان داد او دباغی دکولته و رخ.

مدیسون کف مطابق به حال روابط در دو طرف. آنها امن در کمان که نشسته سمت راست بالای وسیع ترین بخش از خوش باسن. این موقعیت ایجاد این توهم که این زیبایی تا به حال بیشتر از یک ساعت شنی شکل. در حالی که مدیسون شنا بسیار ساده, آن, عدم, رنگ, چاپ, و یا به سادگی آرایش جلب توجه بیشتر به او دلخواهی ورزشی شکل از جمله او باب روز میانی, کوچک, کمر بلند و پوست بی عیب و نقص.

مدیسون پوشیده بود بلند, سبزه, مو پایین و آن را کاملا مستقیم. پس از او در خارج از منزل روشن و نور طبیعی بود واقعا آوردن او عسل-رنگ برجسته. او نگاه زیبایی شامل انجام نگرفته آرایش چشم و براق زرشکی لب.

مدیسون تصویر در نوسان با ضخامت تخته های چوبی صندلی و طناب است که توسعه یافته بالا در هوا. او بود احاطه شده توسط درختان بلند به طوری طناب شد و به احتمال زیاد متصل به یک شاخه ضخیم بود که قابل مشاهده در عکس های فوری.

در هر دو عکس مدیسون ایستاده بود و به عنوان اگر او در مورد شروع به حرکت. او به دنبال در دوربین در تصویر اول او بود فلش خیره کننده سفید پوستان مروارید وار. در تصویر دوم او به دنبال خاموش به سمت چپ او. او هنوز هم با لبخند و نشان دادن یکی از فرورفتگی اما او نبود نشان دادن هر دندان.

مدیسون تبدیل مجموعه عکس به یک انگیزه پست از جمله برخی از کلمات تشویق در کوتاه عنوان.

مدیسون نمی نشان می دهد محل خود را زرق و برق دار بزند. در عوض او با استفاده از یک برچسب جغرافیایی به توصیف تنظیمات خود را به عنوان “جایی آفتابی.”

به بسیاری از ویکتوریا عدالت طرفداران Madison, بهترین و شناخته شده بودن Nickelodeon ستاره جوان و برادر. او تبدیل شده و نه محبوب در حق خود او لطف خود را زرنگ و دانا استفاده از رسانه های اجتماعی. جای تعجب نیست, همه عکس ها در یک ضربه بزرگ با Instagram followers. تا کنون آنها را متصلب تا بیش از 35000 دوست دارد و صدها نظرات.

“یک آفتاب در آفتاب!” خواندن یک پاسخ به او ارسال.

“من هیچ کلمه ای برای توصیف چگونه خیره کننده شما در حال maddy” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“درست الهه عشق شما برای همیشه لطفا برای” یک سوم فن بوده.

“وای که لبخند زیبا همیشه باعث می شود من لبخند بیش از حد” یک چهارم تحسین نوشت.

فقط روز پیش Madison wowed او را ستایش پیروان با درمان آنها را به عکس های مختلف بیکینی شلیک کنید. در این عکس او در تصویر ورزشی, اهل تفریح و بازی و سرگرمی گیلاس-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>