مدیسون Tia نشان می دهد باور نکردنی در یک سوپر کوتاه لباس در ‘طلایی’ تولد

مدیسون Tia فقط تبدیل 22 در یکشنبه, جولای 22. او خود را جشن ویژه روز با چند نفر از دوستان مقدار زیادی از مواد غذایی خوب و منحصر به فرد کیک تولد با یک چهره آشنا به آن متصل است. سابق دیزنی کانال استار ارسال یک Instagram به اشتراک گذاری از خودش که به نظر می رسید به او لذت 3.7 میلیون پیروان.

در روز پنج شنبه, Madison ارسال شده یک عکس از خودش در یک ساز و برگ حزب است که ممکن است فرستاده اند مقدار زیادی از افزایش درجه حرارت. او نگاه شگفت انگیز در رنگ طلایی لباس بدون آستین. آن را به نظر می رسید به سختی برگزار می شود تا بیش از او کامل آغوش, اما او به نظر می رسد بسیار راحت و با اعتماد به نفس در آن است. سکسی شماره پیچیده در اطراف او ریزه اندام کمر تقریبا مانند یک کریسمس در حال حاضر با گسترده پهن کراوات را در سمت چپ ساز و برگ.

کشش تا از بسته بندی ساخته شده پایین لباس قله به یک زاویه تیز را در معرض مقدار زیادی از پوست و قرار دادن او باور نکردنی در صفحه نمایش کامل. مدیسون لذیذ فرفری قفل شد و جریان را بیش از بلند و باریک خود را شانه. جواهرات شامل گوشواره بزرگ گوشواره های آویز گردنبند و چند حلقه را در انگشت او. او خود را تکمیل تولد گروه با یک جفت از تطبیق کفش طلا.

این کوری در خانه بازیگر زن ایستاده در مقابل یک صفحه نمایش بزرگ از رنگ صورتی و زرد بالن به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ طلایی اعداد شامل سن او. همچنین وجود یک پیانو در پشت و یک سیم پیچ راه پله.

مدیسون نشان داد در Instagram داستان که او و خدمه از دوستان معمولا تا پایان در یک محل به نام تائو هر سال برای تولد او. اما او نشان داد که در این سال شد کمی متفاوت است. همه آنها با هم در هر دو خانه او و یا شخص دیگری حفاری به عنوان او اسکن شده یک جدول کامل از مواد غذایی جالب توجه برای همه برای لذت بردن.

به صورت فوق العاده ویژه, تعجب, او با یک دریک کیک. آن سه لایه تااینکه با خواننده در صورت گچ بری همه بیش از آن. مدیسون به نظر می رسید برای لذت بردن از نما با آن است. در این داستان او همچنین نشان داد که یک دوست خوب از او نشان داد تا در خانه او به طور غیر منتظره ای برای او ، این ویدئو نشان داد او فریاد با شادی به عنوان او استقبال او یک خرس آغوش گرفتن.

وجود دارد مقدار زیادی از آرزوهای خوب برای او و طرفداران او فکر می کردم او نگاه زرق و برق دار در لباس.

“شما کاملا درخشان زرق و برق دار” یکی پیرو به او گفت.

“زندگی واقعی یک فرشته” یکی از آشنایان گفت.

مدیسون هیچ غریبه ای به نشان دادن دارایی های خود را در رسانه های اجتماعی. فقط به زیبایی نوشته شده و یک عکس از خودش در Instagram در شرجی سفید با تطبیق سطل کلاه. طرفداران او بودند هیپنوتیزم چگونه او نگاه زرق و برق دار در عکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>