مدیسون Louch Stuns در آبی و موی جودی ابوتی: ‘کودک ادویه’

مدیسون Louch چاشنی او Instagram صفحه در روز شنبه توسط های جدید لباس زیر زنانه عکس با 501,000 پیروان. 21 ساله مدل آفریقای جنوبی و DJ مطرح شده در اتاق نشیمن خود را و نتایج حاصل از پرده شلیک به یک ضربه بزرگ با طرفداران خود را.

در این عنوان از پست مدیسون در مقایسه با نگاه او را که از ستاره پاپ عزیزم ادویه. این احتمال وجود دارد چرا که او با پوشیدن, خروس بزرگ, قفل کشیده در بالا موی جودی ابوتی. این مدل موهای مورد علاقه Emma Bunton, نام نوزاد ادویه در طول Spice Girls’ اوج در ’90s. مدیسون حتی با استفاده از دو مخمل سیاه و سفید scrunchies — مو لوازم جانبی که محبوب بودند در ’90s — به امن او پلاتین خال در محل.

در حالی که مدیسون مو نوزاد ادویه vibes, آبی, زیر پوش زنانه او مدل تا به حال ورزشی ادویه زیبایی. او bralette بالا کمی شبیه یک سینه بند ورزشی با تسمه اسپاگتی. پوشاک حال ضخیم الاستیک سینه گروه است که شامل سالن لباس زیر برند. کوچک نقره ای حلقه لهجه متصل به تسمه شانه به جلو ،

سینه پایین V-گردن که در معرض یک اشاره از رخ. آن را نیز برجسته محض پانل در دو طرف مجسمه نیم تنه. این طراحی جزئیات قابل ملاحظه ای بالا برده و پوشاک خود جاذبه جنسی با جلب توجه به مدیسون رابطه قفسه سینه.

مدل کف مطابق برجسته ضخامت تسمه های الاستیک یکسان به سینه بند او را مجسمه نیم تنه باند. لباس زیر تا به حال یک کاپشن کمر و پا است که به نمایش مدیسون باب روز بلند و باریک ران. او کوچک میانی همچنین نگاه تر و تمیز و محکم بسته شده است.

غنی یاقوت کبود رنگ مدیسون لباس شنای زنانه دوتکه او را رنگ پریده و چشمان آبی پاپ. این نیز قابل توجه در برابر عمیق خود را قهوهای مایل به زرد. مدل لباس پوشیدن و نگاه او با پوشیدن چند قطعه از پر زرق و برق طلا و جواهر از جمله ضخامت زنجیر طلا و گردنبند و یک جفت گوشواره حلقه و آرایه ای از انباشته دستبند. همانطور که برای آرایش خود نرم افزار آن را مانند نگاه مدیسون تاب, سیاه ریمل و رژ لب صورتی روشن.

مدیسون مطرح شده در مقابل نیمکت در اتاق نشیمن خود را. او رسیدن به پایین و بتواند الاستیک پا دهانه لباس زیر خود را. لب های او جدا شد و به او خیره شد به طور مستقیم در دوربین. چهره او بود و تا حدودی شرجی شدید.

پس از آن بود که در ابتدا آپلود, Madison, عکس دریافت کرده است بیش از 18,000 دوست دارد و بهمن افتخاری نظرات.

“من کودک است lookin مناسب!!!” بخوانید یک پاسخ به عکس خود را.

“Abs ظاهر!!” یکی دیگر از فن مشاهده شده است.

“چگونه کسی می تواند این کامل” سوم تحسین می خواستم به دانستن است.

مدیسون قبلا هیجان طرفداران خود را با مدل های مختلف بسیار زیر مجموعه. به گزارش Inquisitrاو تصویر تاب توری سیاه و سفید, سینه بند و یک جفت تطبیق از شتر سه نفر از عکس هایی که او به آپلود Instagram هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>