Madison Beer Stuns در آبی کراوات رنگ لباس

خواننده Madison Beer به زمان Instagram روز سه شنبه, جولای 7 برای به اشتراک گذاشتن یک عکس خیره کننده از خودش در دو قطعه آبی کراوات رنگ لباس. 21 ساله مشترک شش های مختلف تصاویر را در این پست.

آبجو ایستاده بود در خارج به صورت کوتاه, عکس گل, درختان و گسترده حیاط قابل رویت در پشت سر او. او عینک کراوات رنگ ابرهای گره خورده به دور گردن او با سفید نابود و لگدمال بالا زیر که او را در معرض باب معده و شکل مناسب. او زوج نگاه با تطبیق آبی کراوات رنگ sweatpants با یک کراوات طناب کشی در دور کمر. هر دو سرعت باد و sweatpants از نام تجاری Taja. او accessorized با یک گردنبند مروارید, گردنبند طلا, دیده بان طلا حلقه و گوشواره طلا و عینک عینک آفتابی سیاه و سفید نشسته بر بالای سر او.

آبجو عینک مو پایین راست و به نظر می رسد به پوشیدن برخی از حداقل آرایشی از جمله ریمل مژه و ابرو. در یکی از عکس های موجود در پست او استراحت او دست در کمر او را به عنوان او لبخند زد و خیره شد به فاصله. در یکی دیگر از عکس او بسته چشم او کشیده و یک دست در هوا به عنوان اگر در پیروزی. او همچنین شامل یک زن و شوهر بیشتر احمقانه به شمار, به عنوان او در اطراف در مقابل دوربین.

ظاهری سعی کنید به چوب به رنگ آبی تم آبجو همچنین یک عکس زیبا از آبی گل ادریسی به عنوان به خوبی به عنوان یک عکس از آلیس از آلیس در سرزمین عجایب با پوشیدن یک لباس آبی.

آبجو پست به سرعت شروع racking تا امثال مدت کوتاهی پس از آن نوشته شده بود به زودی به بیش از 1.7 میلیون. آبجو کاملا زیر بزرگ آنلاین در 19.5 میلیون پیروان. او طرفداران بسیاری را به بخش نظرات این پست خاص به تعریف او در او به نظر می رسد و ساز و برگ خود را انتخاب کنید. دیگران سعی در جلب توجه او و یا کسب پاسخ از او.

“شما ژله شخص من تا کنون دیده ام” بوده یکی از رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما مستحق شادی بسیار, من امیدوارم که شما با داشتن باور نکردنی از زمان وجود دارد در خانه خود را در شهر” شخص دیگری اظهار نظر.

“چگونه یک فقط… نگاه که می خواهم ؟” سوال یکی دیگر از فن.

مدت کوتاهی پس از ارسال آبجو محدود در نظرات این پست خاص.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده آبجو بوده است به ویژه فعال در رسانه های اجتماعی به تازگی. دیروز او به Instagram به اشتراک بگذارید و در عین حال یکی دیگر از عکس خیره کننده از خودش. در این پست خاص او sported طوقه Fendi بالا و مطابق با شورت کوچک. او موهای خود را در بالای اسب و لوازم با سفید کوچک کیف پول. پست متصلب تا بیش از 3 میلیون نفر را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>