Madison Beer به تازگی کاهش یافته جدید تک “خودخواه.” خواننده به اشتراک گذاشته شده برخی از عکس ها را به او Instagram که او با پوشیدن همان لباس او را لرزاند در آن official music video.

“خانه شما” hitmaker حیرت زده در یک خاکستری مشبک bodysuit که به نظر می رسد نیمه خالص. پوشاک بود برش در دو طرف و همچنین دستکش بلند و جوراب که همسان مورد لباس. آبجو را لرزاند بلند سفید اکریلیک ناخن و sported او بلند پرچین, سبزه, مو پایین. او را با لوازم خودش را با یک زن و شوهر از دستبند و گوشواره.

برای او آرایش آبجو اعمال براق لب و ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید.

در یک پست متشکل از دو عکس او مطرح شده در مقابل یک دشت پس زمینه سیاه و سفید.

در ابتدا او ایستاده بود با بازوها و پاها عبور بیش از. این “Hurts Like Hell” songstress بیش از نگاه به راست با یک آسیب پذیر بیان و به نظر می رسید به اجازه برخی احساسات خام.

در دوم او نگاه کرد و به نمایش گذاشت کنار او مشخصات. آبجو را jawline نگاه باور نکردنی در حالی که او افتخار زیبایی های طبیعی خود را. او یک دست به آرنج و دیگر اجازه دهید بقیه.

برای او عنوان او نوشت: “حمایت از زندگی” است و پایین حروف.

در طول یک روز پس ثابت می شود بسیار محبوب racking تا بیش از 1.4 میلیون نفر را دوست دارد و بیش از 11,000 نظرات.

“شما غیر واقعی و من وسواس” یک کاربر نوشت.

“وای این است که آنچه در آسمان به نظر می رسد مانند” دیگر به اشتراک گذاشته.

“من نیاز به حمایت از زندگی پس از دیدن این الهه” اظهار داشت: یک سوم فن.

“من شما را خیلی دوست دارم تکواندو” یک چهارم تحسین اظهار نظر های عاشقانه حروف بزرگ.

در این فضا از یک هفته آبجو آخرین موزیک ویدیو شده است تماشای بیش از 2 میلیون بار در کانال رسمی یوتیوب.

این ویدئو را می بیند “در تمام طول روز و شب” نمودار-دائم الخمر پوشیدن همان لباس در سراسر. به سوی پایان, او می شود خیساندن مرطوب و نهفته در آب است که سیل کف.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, آبجو هیچ غریبه ای به نشان دادن خودش در مورد لباس. این “می گویند آن را به صورت” سرگرم کننده با حضور TrevorLive جشن خیریه است که یک رویداد است که جشن Trevor پروژه ماموریت به پایان خودکشی جوانان در جامعه تجاوز. 20 سال wowed در مشاهده از طریق لباس سفید که تا به حال یک ران-شکاف بالا. آبجو زوج این گروه با پاشنه از همان رنگ و لوازم خودش را با دستبند و حلقه های متعدد. او را لرزاند مواج, تیره مو پایین و دیدم یک لبخند بر روی فرش قرمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im