Madison Beer به نظر می رسد Glammed Up در بالای محصول و بالا Waisted شلوار جین برای آخرین لباس پست

Madison Beer به تازگی در زمان به Instagram برای به روز رسانی هواداران با یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش. خواننده به طور منظم سهام عکس از لباس های خود را از طریق پلت فرم رسانه های اجتماعی و هیچوقت نا امید با جدید ترین ها.

“خانه شما” hitmaker — که به تازگی عینک آبی کراوات رنگ — حیرت زده در بالا محصول سفید نمایش داده می شود که او دکولته و باب معده. بدون آستین لباس زوج شد با بالا waisted شلوار جین آبی روشن و سفید توری تا کفش. آبجو accessorized با یک گردنبند و حلقه طلا و عینک آفتابی سیاه و سفید که او قرار داده شده در بالا ، 21 ساله sported نور, سبزه, مو بور برجسته. او مدل دهید او راست بلند قفل کردن با قسمت وسط و نگهداری ناخن های خود را کوتاه. برای نرم افزار آرایش آبجو به نظر می رسد به کار گرفته اند لب, ریمل مژه و ابرو خط چشم و سایه چشم.

او تحت درمان با پیروان به دو عکس در یک ها.

در اولین شات آبجو دستگیر شد در داخل خانه با دیوارهای سفید و بزرگ, راه پله. سرگرم کننده بود جامعی از سر تا پا با دو دست در کنار او. او یک پا و استراحت پای خود را tiptoes. این بلندتر از کلمات بازیگر زن خیره شد به طور مستقیم در لنز دوربین و sported شدید بیان.

در اسلاید بعدی آبجو بود و جامعی کمی بیشتر به عقب. او جدا پاهای او را زده و مشابه بیان صورت.

آبجو خود را نگه داشته عنوان ساده و قرار دادن برخی از sparkly نمادها. هرچند که به نظر نمی رسد به زحمت طرفداران او.

در طول دو ساعت او پست متصلب تا بیش از 2 میلیون نفر را دوست دارد و بیش از 10 ، 000 نظرات اثبات می شود بسیار محبوب با 19.7 میلیون پیروان.

“آنچه در آن است مثل این است که زیباترین دختر در تمام جهان” یک کاربر نوشت.

“زیبا ترین صورت و قلب” فرد دیگری به اشتراک گذاشته.

“دختر من خدمت است و پر رونق است. من در اینجا برای آن اظهار داشت:” یک سوم فن.

“من می تواند به عنوان کامل به عنوان شما لطفا” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

تحت تاثیر قرار دادن او وفادار رسانه های اجتماعی مخاطبان با انتخاب خود را از مد است که هیچ چیز جدید برای آبجو. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrاو wowed در یک آستین کوتاه سیاه و سفید بالا که برجسته Fendi نمادین چاپ بیش از همه. آبجو تکمیل ساز و برگ با تطبیق کوتاه سقوط کرد که بالاتر از او فوقانی ران و نمایش داده می شود او را دباغی ، او عینک تیره مو در یک موی دم اسبی بود و به ظاهر ورزشی کوتاه آراسته ناخن با راهنمایی. آبجو accessorized با خامه سفید کیسه زیر شانه او و تعدادی از جواهرات که شامل دستبند حلقه طلا دیده بان گردنبند و گوشواره کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>