مهدیه Teeuws Sizzles کوچک لباس شنای زنانه دوتکه رشته و سطل کلاه: ‘باک آن! من قصد دارم به تگزاس’

رسانه های اجتماعی ستاره مدی Teeuws حیرت زده او 537,000 میلیون Instagram followers پس از ارسال یک تصویر به روز رسانی که در آن او به اندک از رشته حالا به افتخار سفر آینده به تگزاس.

لباس شنای زنانه دوتکه مجموعه بود نور نقاشی با مداد رنگی آبی و رنگ بود نه تنها کامل سایه برای آغاز فصل تابستان بلکه به زیبایی تکمیل Teeuws است موهای بور و خورشید را بوسید پوست. مد روز سفید الگوی گل تزئین لباس شنای زنانه دوتکه, اضافه کردن برخی از شیرینی به در غیر این صورت شرجی شات.

برش از بالا لباس شنای زنانه دوتکه کلاسیک بود مثلث شکل با غوطه وری خط گردن که نشان داد بسیاری از مدل و سفت. این یک string با تسمه نازک که گره خورده در اطراف گردن به شکل افسار طراحی. پارچه پوشاک بود ruched اضافه کرد و در عین حال یکی دیگر از مد روز جنبه ای به این گروه است.

Teeuws را در پایین لباس شنای زنانه دوتکه همسان بالا با رشته گره خورده است که درست در بالای باسن خود. سبک برجسته مدل دلخواهی شکل ساعت شنی.

سابق معامله و یا هیچ معامله مدل نگه داشته و بقیه از او نگاه ساده و در امید بستن برای هیچ لوازم جانبی به طوری که تمرکز باقی مانده در بدن او به تنهایی. موهایش آهنگ صاف و براق و او به نظر می رسد تنها به پوشیدن کوچکترین کمی از آرایش به طوری که او تا به حال طبیعی و تازه رو احساس می کنم.

لمس نهایی به لباس سفید بود سطل کلاه که Teeuws کشیده در طول شش عکس در مگا-به روز رسانی.

آن را به نظر می رسد که Teeuws ممکن است فرسوده سطل کلاه به عنوان یک بازی با کلمات به او نوشت: “باک آن” شروع به عنوان مورد رفتن به تگزاس. Teeuws اضافه شده غم و اندوه خود را که پیش بینی نگاه پر شود با رعد و برق اما به این نتیجه رسیدند یک نکته مثبت اشاره کرد که آب و مستعد ابتلا به تغییرات مکرر و ممکن است برخی از نور خورشید است.

طرفداران بور, زیبایی, عاشق, تصاویر و اهدا ارسال بیش از 27000 دوست دارد و حدود 400 درخشان نظرات.

“Ççê ی در کلاه” یک وحشت فن raved بیشتر تاکید بر احساسات با دو قلب قرمز و آتش نماد است.

“کاملا زیبا و به سادگی کامل!” gushed دوم همراه با مجموعهای از emoji, از جمله هر دو, سرازیر شدن آب دهان و صورت و قلب و چشم و صورت از emoji.

“شما می خواهم نگاه زرق و برق دار با پوشیدن واقعی سطل آب!” نوشت: یک سوم اضافه کردن یک گل رز قرمز نماد است.

“که لبخند” به این نتیجه رسیدند یک چهارم همراه با 100 درصد از emoji.

Teeuws هیچ غریبه ای به wowing طرفداران خود را در رسانه های اجتماعی خوردها. همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr, یک, به خصوص محبوب ترین ها پست ویژه, مدل های مطرح شده بی انتها در حالی که تکیه داده مدفوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>