مهدیه ادواردز می شود شنی در ساحل در یک کوچک آبی بیکینی

مهدیه ادواردز فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه این هفته با لباس زنانه جدید ضربه محکم و ناگهانی از تعطیلات خود را در هاوایی است.

استرالیا ççê ی در زمان به حساب او در روز سه شنبه شب برای به اشتراک گذاشتن چشم ظاهر, عکس, بود که در یک لحظه ضربه با 707,000 پیروان در رسانه های اجتماعی پلت فرم. یک برچسب جغرافیایی نشان داد که تصویر گرفته شده در North Shore, اوآهو که مهدیه گفت: در عنوان پست “است و [او] قلب است.”

Bronzed زیبایی دستگیر شد نشسته بر روی زانو های خود را در شن و ماسه به عنوان خورشید طلایی ریخته بر سر او به شکل باور نکردنی. یک آسمان آبی و مشاهده امواج به آرامی روان تا ساحل ساخته شده از مناظر خیره کننده در اطراف او بود اما این مدل خودش که گرفتار مخاطبان خود را با او بی عیب و نقص, بیکینی بدن.

مهدیه sizzled در یک کوچک نور آبی دو قطعه از PrettyLittleThing که چیزی جز نعمت برای او قاتل منحنی. این مجموعه شامل یک افسار به سبک بالا با تسمه نازک که نمایش او اسلحه که کشیده به زمین به طوری که او می تواند اجرا انگشتان خود را از طریق شن و ماسه. از شنا نیز افتخار مثلث شکل فنجان و عمیق یقه که در معرض یک زیبا از رخ از تقریبا هر زاویه اضافه کردن حتی بیشتر گرما به صفحه.

در نیمه پایین تر از کون sported یک جفت از تطبیق پایین لباس شنای زنانه دوتکه است که تحت پوشش تا تنها آنچه لازم بود. تعداد مجاز مدی به رخ کشیدن شنی مجسمه ران به لطف daringly بالا-طراحی برش در حالی که همچنین اذیت کردن یک نگاه اجمالی از او هلویی ، آن منحنی تسمه گره خورده بود در کمان خوش طعم بالا بر روی باسن خود را برجسته او را تر و تمیز کمر و تخت میانی.

برای تکمیل به سختی وجود دارد گروه مدی اضافه شده یک پشته از ظریف گردنبند و گوشواره طلا که ارائه تنها مقدار مناسبی از کلمه پینکی. او عینک گیسوان او را در امواج ساحلی که ریخته بر شانه ها و پشت او را به عنوان او basked در آفتاب گرم. این گیج همچنین تصمیم گرفتند برای رفتن به طور کامل آرایش-رایگان برای زمان خود را با آب اجازه می دهد زیبایی های طبیعی و ویژگی های قابل توجه به درخشش.

طرفداران هدر رفته هیچ زمان در نشان دادن مدل برخی از عشق برای او آخرین پوست عریان ظاهر در Instagram. لباس شنای زنانه دوتکه, ضربه محکم و ناگهانی متصلب است تا بیش از 3000 لایک تنها پس از 40 دقیقه از رفتن زندگی می کنند به پلت فرم — و این تعداد همچنان به رشد است. ده ها تن رنگی به بخش نظرات آن ها نیز هست که در آن بسیاری از چپ تعارف برای مهدیه فک انداختن صفحه نمایش.

“وای شما به سطح بعدی” یک نفر نوشت.

یکی دیگر از طرفداران گفت که مدی بود “بسیار زیبا است.”

“شما نگاه باور نکردنی” اظهار نظر یک سوم پیرو.

دیگران به سادگی با استفاده از emoji به بیان تحسین خود را به صورت تصویر با بسیاری از امید بستن برای شعله و قلب-چشم شکلک.

مدی است که به دور از خجالتی در مورد خود چشمگیر, هیکل در Instagram صفحه. مدت کوتاهی قبل از وي به هاوایی مدل tantalized پیروان دوباره با تحریک selfie که او را دیدم تاب یک مجموعه ای از لباس زیر زنانه سفید. که نگاه ثابت محبوب به عنوان به خوبی و تا به امروز به دست آورده بیش از 21,000 را دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>