مهدیه ادواردز به احتمال زیاد متوقف چند از او Instagram followers در آهنگ های خود را در روز شنبه زمانی که او یک ویدیو از خودش نما, لباس زیر زنانه,. پوشیدن مو بور او را سست و مدل استرالیایی را لرزاند نور آبی, سینه بند, زوج با تطبیق نمودند. با تشکر از توری جزئیات در بند آن بود تا حدی خالص و برجسته قصابی رخ بلند قصابی تحت مجسمه نیم تنه خود را. این دادخواستها بودند بالا برش های منحنی مدی را ران.

24-year-old گیج ایستاده در بالکن, در کلیپ و آن را نادیده گرفته و یک چشم انداز با شکوه سبز واقع در لس آنجلس با توجه به geotag. او ضبط شده خودش را در مقابل مزین به ظاهر بزرگ, آینه. در نزدیکی ابتدای ویدئو مهدیه بزرگنمایی در بازتاب خود را به عنوان او کشیده تسمه از دادخواستها. این حرکت نشان داد که او در لوازم لخت-وجود گروه با ظریف, دستبند طلا.

در پست دوم اسلاید مدی ایستاده بود و با یک دست بر ران او. او قرار می گیرد و یک پا در مقابل دیگر و مطرح باسن خود را معطوف به یک طرف. اما او به طور کامل پنهان چهره خود را با تلفن خود را.

پست متصلب تا بیش از 3000 لایک در کمتر از یک ساعت. در بخش نظرات طرفداران gushed بیش از ظاهر و کاملا چند از کسانی که در نظر آمد از همکار اثرگذارندهها.

“این خیره کننده است” نوشت: Gabby اپستاین یک مدل با 2.3 million followers on Instagram.

انحنا مدل کارینا Irby توصیف مدی ها را به عنوان “رویایی”

اما دیگر غیر مشهور نظر chimed در با ستایش خود را به عنوان به خوبی.

یک سوم حامی یک ادعای جسورانه در مورد مدی ادوارد زیبایی.

“شما کامل” آنها نوشت: قبل از اضافه کردن یک قلب قرمز از emoji به نظر خود.

اما یک چهارم دیدگاه به نظر می رسید فکر می کنم که مدی ظاهر در این ویدئو و عکس موجه اتهامات جنایی.

“شما تحت بازداشت” آنها نوشت.

این است که به سختی اولین بار است که مدی دارای فرسوده در Instagram photos. در پست های قبلی او مطرح شده در یک توری, سیاه, سینه بند, زوج با تطبیق نمودند. هر مورد از لباس شامل ضخامت تسمه مزین با نام, لباس زیر, است, طراح, Tommy Hilfiger. بر خلاف اکثر پست های اخیر در صفحه مدی مطرح شده در داخل خانه برای این, عکس, نشستن روی یک نیمکت در یک اتاق زندگی می کنند به عنوان عکس گرفته شده بود.

در زیرنویس مهدیه نوشته است که او تا به حال هیچ ربطی به اما ماندن در خانه و در سالن جدید ،

ارسال شده در دوست داشت بیش از 18,000 بار و بیش از 150 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de