مهدیه ادواردز Flaunts رخ و معوج Abs سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته در مالیبو

مهدیه ادواردز فرستاده افزایش درجه حرارت در Instagram صفحه: امروز با یک پوست عریان عکس جدید است که به سرعت تبدیل شدن به یک ضربه با هزاران نفر از پیروان.

ضربه محکم و ناگهانی گرفته شد در مالیبو کالیفرنیا در هر ها را geotag و اسیر مدی ایستاده در گوشه ای از بالکن یک خانه ساحلی با زرق و برق دار به نظر روشن آسمان آبی و دریا فیروزه ای پشت سر او. او با تکیه به عقب در برابر سفید چوبی نرده و عبور یک پا در مقابل دیگر در حالی که چرخش سر خود را با چشم بسته و یک نگاه از سعادت بر روی صورت خود. او bronzed هیکل glistened زیر خورشید طلایی به عنوان مدی بود خیساندن مرطوب از سر تا پا — به احتمال زیاد از یک شیب در اقیانوس قبل از لحظه ای که دستگیر شده است.

دلار استرالیا در مدل شبیه یک کل ساحل, کودکان در ضربه او به عنوان لرزاند سکسی سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته از دوشنبه, شنا که چیزی جز نعمت برای او دلخواهی بدن. این دو قطعه شامل یک افسار به سبک بالا که flaunted مهدیه کافی رخ به دلیل کوچک مثلث فنجان و یقه غوطه وری. او باب روز بازوها و شانه ها نیز بر روی صفحه نمایش بسیار به لذت طرفداران او است.

مدی نیز لرزاند یک جفت برزیلی-برش لباس شنای زنانه دوتکه پایین ساخته شده است که به صورت کاملا دید و همچنین. این لباس شنا افتخار daringly بالا-برش طراحی که نمایش او مجسمه ران و باسن و همچنین با تنبیهبدنی نگاه اجمالی از او هلویی پشت. آن را به حال نازک string تسمه که بسته بود در کمان خوش طعم در دو طرف از کمر, طراحی با توجه به سبک سگي شکم و معوج abs.

مدی همه او را سفید نگاه کمی bling با آویز گردنبند و گوشواره طلا. موهای او نگاه تیره تر با تشکر از معمول آن دختر رنگ به دلیل اینکه به طور کامل مرطوب بود و عاشق slicked پشت سر و پایین شانه های او.

این پست قطعا به نظر می رسید به یک مورد علاقه در میان بسیاری از مدی طرفداران که اهدا کرده اند آن را بیش از 9,100 دوست دارد در عرض دو ساعت از رفتن زندگی می کنند. اضافی 63 نظر شد و همچنین در سمت چپ برای رسانه های اجتماعی را نمایش خیره کننده.

“شما آنقدر زیبا و شگفت انگیز,” یک نفر نوشت.

“وای آن مطلق اظهار داشت:” یکی دیگر از فن.

“کاملا مشاهده x 2” یک سوم پیرو پکتیا میباشد.

“شما نگاه بزرگ!!!” ستایش یک چهارم تحسین.

طرفداران استرالیا زیبایی استفاده می شود برای دیدن او نشان می دهد برخی از پوست به عنوان او اغلب می رود چادری در Instagram ارسال. یکی دیگر از پست های اخیر خود را اسیر آرامش بخش در یک پاسیو راحت صندلی در یک crisscross است که در سمت چپ بسیار کمی به تخیل. که نگاه ثابت به یک ضربه دوباره درآمد بیش از 13000 دوست دارد و 135 نظرات به تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>