بمبئی: بازیگر Madhuri Dixit-Nene می خواهد او نوجوان پسران به دنبال شور و شوق خود را. او اضافه می کند که اگر یک فرد تبدیل اشتیاق خود را به کار خود را و سپس او را نمی توان در آن به عنوان کار می کنند و آن را به او شادی است.

Madhuri دو نوجوان پسر به نام Arin Nene و Raayan Nene و در چه نوع از فیلم های راه اندازی که او انتظار برای او فرزندان او گفت: “من نمی دانم که آیا آنها می خواهند برای دریافت راه اندازی شد. من نمی خواهم به زور به آنها. من نمی دانم آنچه آنها در حال رفتن به انجام. من احساس می کنم بچه ها باید به دنبال شور و شوق خود را به دلیل هنگامی که شما پر حرارت در مورد چیزی است که شما هرگز احساس می کنید که شما در حال رفتن به کار می کنند چرا که هر روز لذت بخش خواهد بود به انجام کاری. بنابراین من انتظار دارم که از هر دوی آنها.”

بازیگر شد تعامل با رسانه ها در تریلر رونمایی از “اسلحه از بنارس” همراه با فیلم بازیگران متشکل Karann Nathh, ناتالیا Kaur, Ganesh Venkatram و مدیر فیلم Shekkhar سوری, تولید, Ashok Nath, Shaina Nath و Rakesh Nath, موسیقی, مدیر سهیل سن و شیرین کاری مدیر شم Kaushal روز پنج شنبه در بمبئی.

در روز ولنتاین برنامه های او گفت: “برای ما هر روز روز ولنتاین است. ما منتظر نیست که برای یک روز خاص. هر روز ما در حال انجام کارهایی برای یکدیگر است. در این روز مردم تبادل کارت و گل سرخ, پس از آن فقط یک روز برای جشن گرفتن هر نوع از عشق است. می توان آن را نسبت به شما پدر و مادر نیز هست. من همیشه به بچه ها من که هر روز باید یک مادر و یک پدر در روز است. برای من آن را به همان خوبی می شود آن را برای پدر و مادر من یا مادر من و پدر در قانون.”

Madhuri است romanced بسیاری از بازیگران بر روی صفحه نمایش. پس چگونه عاشقانه شوهرش دکتر Sriram Nene? “او بسیار رمانتیک! شادی شما را بر صورت من است همه از آنجا که” او خندید.

Rakesh Nath که یک شرکت تولید کننده از “اسلحه از بنارس” و همچنین پدر از فیلم قهرمان Karann Nathh به عنوان Madhuri مدیر در روزهای اوج که توضیح داد که چرا او با حضور تریلر راه اندازی.

Karann Nathh اول رو به دوربین به عنوان یک کودک هنرمند در Mr هند (1987). او اولین بازی خود را به عنوان یک بالیوود قهرمان در سال 2001 فیلم “Paagalpan” (2001) و پس از آن کار می کرد و در فیلم هایی مانند “Yeh Dil Aashiqanaa” (2002), “Sssshhh…” (2003), “LOC کارگل” (2003) و “توما: خطرناک وسواس” (2004).

“اسلحه از بنارس” برنامه ریزی برای انتشار در فوریه 28, علامت بازگشت خود را به عنوان یک بالیوود قهرمان تقریبا 16 سال پس از آخرین انتشار.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su