Madelyn Cline Stuns در سبز لباس شنای زنانه دوتکه, اما, جوک در مورد دوست پسر و دوست تعقیب استوکس متمرکز بودن در ‘چمن’

بانک های خارجی costars Madelyn کلاین و تعقیب استوکس در زمان خود را شکوفا عاشقانه به آب برای چه شبیه یک بازی سرگرم کننده قایق تاریخ. اما Madelyn نشان داد که مناظر مانع شد ،

روز یکشنبه Madelyn, 22 در زمان به Instagram به اشتراک گذاری مجموعه ای از سه عکس که گرفته شد در آرامش سفر با قایق با تعقیب 27. Madelyn را کمال تقریبا به طور کامل نابود و لگدمال کردن از ضربه اول است. در عوض دوربین متمرکز شده بود در Madelyn. بازیگر شد, لباس پوشیدن برای یک روز در آب تیره فیروزه ای است که نگاه قابل توجه در برابر او قهوهای مایل به زرد پوست. او bralette بالا برجسته لاسی کراوات جزئیات روی شانه و آن را به پایین حرکت شبیه چمچه زنی گردن که طعنه به یک اشاره از رخ.

Madelyn را به سختی وجود دارد کف نیز در دو طرف. جلوی پوشاک بود و نه کوچک ترین را از تخت پایین میانی بود قرار گرفت. در اولین عکس, Madelyn شد نما در عقب سالن رو صندلی. پای چپ خود را بر روی عرشه قایق در حالی که او راست پا بود فر در زیر او. او بازوی راست کشیده تا در هوا و پشت دست چپ او بود و در حال استراحت در بالای سر خود را. او مطرح برجسته او ساعت شنی منحنی.

Madelyn را با موهای بور بود خیساندن مرطوب و او به نظر نمی رسد به هر گونه آرایش ، چشمانش بسته شد و لب های او بودند منحنی در یک سعادتمند لبخند. به تعقیب او در پشت چرخ از قایق.

دوم عکس بود نزدیک شات از Madelyn و تعقیب چهره. Madelyn شد به دنبال به طور مستقیم در دوربین و دادن آن مطالب پوزخند در حالی که یک لبخند تعقیب به نظر می رسد برای نگه داشتن چشم خود را در آب است.

تصویر نهایی را نشان داد shirtless تعقیب از پشت او سوار قایق. او را لرزاند یک جفت آبی راه راه کوتاه و عینک آبی سربند در اطراف گردن خود را. او بلند شد و باد پشت در پشت او در حالی که Madelyn را گیسوان شد واقعا وحشی است. وزش whipping مو خود را در مقابل صورت خود را به عنوان او تبدیل به نگاه دوربین. او خنده بود و با تکیه به جلو با بازوی چپ خود را تمدید کردن در مقابل او.

در این عنوان از پست Madelyn ترک خورده یک شوخی در مورد تعقیب بودن تحت تاثیر قرار گرفته توسط برخی از نهان چمن. این بازیگر زیبایی و رابطه او با تعقیب و گریز که او Instagram followers نمی تواند متوقف احساساتی بیش از.

“کسانی که در مورد مراقبت از چمن نگاه شما” را بخوانید یک پاسخ به او ارسال.

“رویای من دختر حق در اینجا” یکی دیگر از تحسین نوشت.

“ژله چند تا کنون” نوشت: یک سوم فن.

به گزارش Inquisitr, Madelyn و تعقیب ساخته شده خود را در زندگی واقعی ارتباط Instagram رسمی در اوایل این ماه پس از wowing طرفداران Netflix سریال خارجی, بانک های خود را روی صفحه شیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>