ساخته شده در 48 ساعت ماهیندرا در خانه COVID-19 Ambu کیسه با قیمتی کمتر از 7500 تومان

در حالی که جایگزینی برای بالا مشخصات ICU هواکش این بومی توسعه یافته Ambu کیسه ها استفاده می شود به صورت اضطراری تهویه و می تواند موقت نجات دهنده زندگانی برای بسیاری از. #CoronaVirusUpdates #نوآوری

Mahindra گروه مهندسی تیم مستقر در Kandivali (بمبئی) و ایگتپوری (Nashik) تولید گیاهان در زمان تنها 48 ساعت به منظور توسعه یک نمونه اولیه از یک دستی مصنوعی-تنفس واحد, معمولا شناخته شده به عنوان یک Ambu کیسه است که می تواند با هزینه کمتر از تومان 7,500.

این Ambu کیسه is a self-inflating دستگاه مورد استفاده برای ارائه تهویه فشار مثبت به بیمارانی که تنفس یا تنفس نیست به اندازه کافی. رئیس ماهیندرا گروه Anand Mahindra به نام این بومی توسعه یافته Ambu کیسه ‘تعویض بازی’ است که می تواند هزینه کمتر از تومان 7,500 و نجات بسیاری از زندگی در طول زمان COVID-19 شیوع.

“ما به طور همزمان به کار با یک بومی ساز ICU هواکش. این دستگاه های پیشرفته هزینه ₹5-10 لاخ. این دستگاه موقت نجات و تیم تخمین می زند که هزینه آن را در زیر ₹7,500,” ماهیندرا گفت: در یک صدای جیر جیر.

آخرین شب Pawan K درک مدیر از ماهیندرا گروه اعلام کرد که این قیمت مناسب دستگاه تنفسی است که در نزدیکی ثمر. های یک ویدیو که نشان می دهد یک کار مدل درک توییتی در مورد شروع فرایند آزمون و چگونه ماهیندرا گروه به زودی برای دولت مصوبات خود را برای دستگاه شما است.

در این ویدئو می بینیم یک دستگاه مکانیکی است که ماهیندرا گروه توسعه یافته به کار Ambu کیسه. پزشکان در حال حاضر کار به صورت دستی در مواقع اضطراری. در اصل به عنوان فشار دادن است به صورت دستی انجام می شود, آن را نمی تواند پایدار برای یک مدت زمان طولانی تر. به طوری که آنها باید موتوری با فشار دادن عملیات با تمام کنترل های لازم. همچنین در شرایط فعلی فاصله از بیمار بسیار ضروری است و در نتیجه این نوآوری کمک می کند تا پزشکان او ادعا می کند.

با توجه به شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) حدود 5 درصد از COVID-19 مثبت بیماران نیاز به مراقبت های ویژه که نیمی از نیاز تهویه مکانیکی. بنابر این بیمارستان را نیاز به یک منبع ثابت از هواکش به طور موثر درمان حیاتی بیماران پس از این پزشکی دستگاه کمک تنفس مصنوعی هنگامی که یک بیمار ریه ها شکست.

در کنار توسعه Ambu کیسه ماهیندرا گروه نیز آغاز شده است مونتاژ چهره سپر برای پزشکان در خطوط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

“با یک طراحی از منابع ما شریک فورد موتور ما در حال حاضر آماده را به این صورت Shield برای استفاده از ارائه دهندگان خدمات پزشکی است. ما در حال هدف قرار دادن به 500 روز دوشنبه و پس از آن تا سطح شیب دار” گفت: درک در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به روز شنبه.

در بعدی, صدای جیر جیر, Anand Mahindra به اشتراک گذاشته شده است که ساخت این سپر شامل یک طراحی ساده و بهره برداری است. علاوه بر این هر کسی که می خواهد به آنها را می توانید با آنها تماس بگیرید پس نیاز برای این دستگاه عظیم او اضافه شده است.

Mahindra
(منبع: توییتر/ماهیندرا گروه)

در اوایل هفته گذشته مدیران ارشد ماهیندرا گروه اعلام کرد که در کنار دو بخش دولتی تعهدات آن است که کار کردن با یک موجود تولید بالا مشخصات هواکش برای کمک به آنها را ساده طراحی و مقیاس ظرفیت خود را.

در دو هفته گذشته ما شنیده حساب های متعدد از پزشکان در خط مقدم خطر جان خود را به دلیل کمبود در تجهیزات حفاظت شخصی.

در این مقطع ما نمی توانیم به ما پزشکان و یا پرستاران قرارداد این ویروس به دلیل کمبود پرسنل پزشکی واجد شرایط برای درمان موارد مثبت COVID-19. به عنوان بسیاری از ارشد حرفه ای از جامعه پزشکی را اعلام کرد, تامین تجهیزات حفاظت شخصی و انتقادی هواکش نیاز به ramped در جای پای جنگ. گرفتن اعداد سمت راست در اینجا بسیار مهم است.

تا کنون هند در حال حاضر بیش از 1200 فعال COVID-19 موارد در حالی که گزارش های 32 و میر تا کنون. علاوه بر ماهیندرا گروه دیگر وجود دارد شرکت های درگیر در تامین تجهیزات مهم. با اینحال با توجه به سریع ماهیت سنبله در COVID-19 موارد مثبت ما بیمارستان ها نومیدانه در نیاز به تجهیزات بیشتر.


همچنین بخوانید: COVID-19: دیدار با راه اندازی 3 پشت ساخته شده در هند-تست کیت هواکش و بیشتر


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>