‘Mad Men’ خواهد بود که بعد از بزرگ جنگ مناقصه برای جریان

Netflix Mad Men Bidding War Streaming

که در آن خواهد Mad Men زمین در جریان جنگ? جاستینا مینتز/AMC

Mad Men ممکن است هرگز یک رتبه بندی نیروگاه در طول آن تحسین هفت فصل اجرا در AMC اما به عنوان یکی از محبوب ترین درام در تلویزیون, تاریخچه ارزش خود نمایی رشد کرده در جریان دوران. مستقیم به مصرف کننده خدمات گرسنه هستند برای طولانی مدت تاسیس محتوا است که می تواند نگه داشتن مشترکان در قلاب. به همین دلیل سری مانند دوستان, South Park, دفتر و Seinfeld باید از ذهن و نه شکل بالغ در گرم جنگ مناقصه در بازار آزاد. در حالی که مردان دیوانه ممکن است یک شامپانی طنزهای آن را هنوز هم پتانسیل را دارد که در خدمت به عنوان یک رکن مهم از جاذبه برای یک جریان خدمات. و آن را در مورد برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد است.

در خبرنامه خود را در اوایل این هفته Netflix اعلام کرد که مردان دیوانه خواهد بود خروج خدمات در 9 ژوئن. بازار پیشرو streamer که در ابتدا یک معامله با Lionsgate برای این سری در سال 2011 در حدود 1 میلیون دلار برای هر قسمت بنا به گزارش ها در گذشته تمدید کرد. Lionsgate تلویزیون رئیس کوین Beggs گفت: روز پنج شنبه کنفرانس تلفنی با تحلیلگران وال استریت که جریان تقاضا در Mad Men بهبود یافته در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Beggs و توزیع جمهور جیم پاکر باید “شده است در چهار ماه روند فروش که به خوبی پیش رفته و بیش از انتظارات ما و احتمالا بهره مند از COVID تعلیق و عدم تازه اصل آیند.” Beggs ادامه داد: “هیچ چیز به نظر رسمی نشده است, اما آن را در آینده با هم به خوبی و ما فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب اخبار گزارش.”

همچنین نگاه کنید به: آن را سخت به مراقبت در مورد هر چیزی که اتفاق می افتد در ‘مرغ عشق’

پس چه می تواند Mad Men واکشی در بازار ؟

برای Seinfeld, Netflix گزارش پرداخت بیش از 500 میلیون دلار تلویزیون جهانی کاهش یافته و به اصلاح دفتر طاووس. WarnerMedia دارای پوسته $425 میلیون دلار برای دوستان حدود 550 میلیون دلار برای پارک در جنوبو حدود 600 میلیون دلار برای نظریه انفجار بزرگ به آمار HBO حداکثر. این به احتمال زیاد بالای بازار و استثنا برای این قانون. اما این بدان معنا نیست که مردان دیوانه‘s ارزش ندارد بیش از دو برابر در سال متعاقب آن.

بین 2014-2016, Netflix پرداخت 2 میلیون دلار در هر قسمت برای حقوق NBC/تصاویر سونی تلویزیون لیست سیاه و 2 میلیون دلار برای فاکس/برادران وارنر تلویزیون ها Gotham. Mad Men دهکدهای 92 قسمت که در مجموع $184 میلیون در همان قیمت. که حتی ممکن است یک lowball برآورد داده Mad Men‘s جایی در میان تمام-درام زمان و تغییرات در بازار, هر چند آن پیچیده روایت هرگز یک جریان اصلی ضربه سر و صدا.

Starz خواهد به ظاهر باید پا در این مسابقه به عنوان یک Lionsgate, اموال, اما Beggs گفت: شرکت “ارزیابی در یک رایگان-بازار مد چه ممکن است خوب برای Starz در مقابل سایر خریداران در نظر گرفتن دلار بالا برای ما فعالان و سهامداران ما.” یک جایگزین جذاب ممکن است جیب عمیق از تلویزیون اپل+ که گزارش شده است که تغییر استراتژی خود را به شدت دنبال میراث برنامه نویسی برای ساخت کتابخانه خود را. Mad Men‘s اعتبار متناسب با سادگی با اپل خود کشت تجاری از برش لبه با کیفیت و این همان است که خدمات صرف 300 میلیون دلار در صبح نشان می دهد , بعد از همه.

در هر صورت استرلینگ کوپر دراپر Pryce به مراتع سبزتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>