Lyna پرز در سمت چپ بسیار کمی به تخیل او در آخرین Instagram ها در روز سه شنبه. این مدل نشان داد برخی پوستی جدی به او گفت که او طرفداران او می خواستم به نگه داشتن آنها را سرگرم در طول دوره قرنطینه.

در انجمن عکس فوری Lyna نگاه خیره کننده او به عنوان sported چیزی جز یک جفت قرمز شورت شلاق زدن. مدل flaunted همه از او دلخواهی منحنی از جمله او کافی مجسمه نیم تنه اسلحه و شکم صاف به عنوان او رفت و به طور کامل بی انتها در عکس.

سبزه, بمب, قرمز, لباس زیر, استراحت, بالا, در, انحنا, باسن و نمایش او و تکیه در این فرآیند است.

در شات Lyna دیده می شود ایستاده در بالکن به عنوان او مشرف زرق و برق دار افق و خیابان های خالی زیر. یک آسمان آبی با سفید, ابرهای کرکی نیز می تواند دیده می شود در عکس.

مدل عینک بلند, تیره, موهای قهوه ای جدا در مرکز و مدل دهید در امواج شل که آبشاری پایین خود را به عقب و براق بیش از شانه خود را.

او همچنین لرزاند کامل آرایش صورت در عکس. این نرم افزار شامل ضخامت مژه و خط چشم سیاه و همچنین تیره ابرو. Lyna اضافه شدن یک تب و تاب بودن نرم به صورت خود را با استفاده از یک صورتی سرخ روی گونه و سوسو زننده برجستهنگار در پیشانی و بینی و زیر چشم. او به اتمام گلم نگاه تیره با رژ لب صورتی روی پوست پوت.

بسیاری از این مدل را بیش از 4.8 میلیون پیروان رفت برای تصویر. طرفداران کلیک بر روی دکمه مانند بیش از 54 ، 000 بار در اولین ساعت پس از آن منتشر شد به او غذا. تحسین همچنین flocked به بخش نظرات به ترک بیش از 2800 پیام برای Lyna برای لذت بردن از.

“بنابراین هیچ کس دیگری نزدیک می آید” یکی از طرفداران نوشت.

“خانوم شما خیلی قشنگ” دیگر اعلام کرد.

“شما به معنای واقعی کلمه زیبا ترین و زرق و برق دار دختر در تمام جهان” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی گفت: در مدل.

“باید اعتراف کنم این دیدگاه که در بالکن بسیار زیبا است!” چهارمین نظر به عنوان خوانده شده.

این مدل به نظر می رسد که هیچ تردیدی در مورد خود شکل افسانه در رسانه های اجتماعی. او اغلب می رود خسیسانه چادری در گروه کوچک مانند غوطه وری در صدر و نحیف مناسب برای حمام کردن.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Lyna اخیر کاهش یافته و آرواره او پیروان هنگامی که او در اطراف در صورتی لباس شنای زنانه دوتکه رشته در حالی که sipping یک نوشیدنی انرژی زا برای او اخیر تصویری به روز رسانی. به تاریخ که در کلیپ مشاهده شده است بیش از 244,000 بار و به دست آورد تا بیش از 1600 نظرات از طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de