لیدیا Farley سنگ کوچک حیوانات-نسخه قابل چاپ بیکینی, نوازش سگ خود را در عکس جدید

بارسلونا مبتنی بر مدل لیدیا Farley رفت و آنلاین در شنبه شب و به اشتراک گذاشته شده یک مجموعه ای از لباس شنای زنانه دوتکه تصاویر به وای او سپاه تحسین است.

در عکس های فوری 25 سال, hottie دیده می شود می تواند با تکان دادن حیوانات-شنا چاپ قرار داده است که بدن بلند و باریک خود را بر روی صفحه نمایش کامل. لیدیا را بالا افتخار مثلثی فنجان نازک تسمه گره خورده است که در پشت گردن و یک رشته زد که در سراسر قفسه سینه خود را. به عنوان یک نتیجه او ارائه شده و طرفداران او با یک نگاه اجمالی از او سینه های طبیعی.

لیدیا تیمی سکسی بیکینی بالا با اندازه نحیف string کف که او بالا بر روی باسن خود را به او نشان دهد دلخواهی ران. این گروه همچنین جلب توجه به سمت او محکم بسته شده معده است.

او عینک, سبزه, گیسوان پایین جاروب آنها را به یک طرف و اجازه دهید او قفل آبشار بیش از شانه خود را و ده. از نظر طلا و جواهر او نگهداری آن بسیار ساده است و تصمیم گرفتند برای یک جفت از ظریف گوشواره مجموعه ای از حلقه و یک نقره میکرو در موز.

با توجه به geotag عکس دستگیر شده در Garraf یک روستای ساحلی واقع در اسپانیا. برای ساقه لیدیا ایستاده بود در خارج از منزل به ظاهر در تراس یک ساختمان است. برخی از گیاهان و گل بنفش نیز می تواند دیده می شود بر روی دیوار پشت سر او.

به طرفداران هیجان مشترک سه عکس از شلیک. در یکی از اولین او ایستاده بود کنار یک نرده قرار می گیرد یک دست بر روی آن گسترش پاهای او را از هم جدا زد یک دست را از طریق مو خود را gazed در دوربین و فلش لبخند نرم.

در تصویر دوم لیدیا برگزار شد و او توله سگ Yoshi در آغوش او نگاه لنز و لبخند زد. در سومین و آخرین تصویر او کج شده سر او اجازه مو خود را پوشش تقریبا نیمی از صورت خود را. او نوازش Yoshi یک بار دیگر نگاه دوربین و دیدم یک لبخند.

در عرض 18 ساعت از ارسال تصاویر متصلب تا بیش از 26,000 را دوست دارد. علاوه بر این بسیاری از لیدیا حامیان flocked به بخش نظرات و ارسال شده نزدیک به 630 پیام به ستایش او شکل شگفت انگیز و لبخند.

“لیدیا برنده جایزه زیبا ترین زن روی زمین!” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“شما را دوست دارم!! بسیار زیبا! یک روز بزرگ, دخترک معصوم,” کاربر دیگری chimed در اضافه کردن چندین آتش emoji.

“بسیار زیبا و قشنگ. و توله سگ خود را نیز فوق العاده زیبا” یک سوم پیرو اظهار داشت.

“شما فوق العاده زرق و برق دار. من مدل مورد علاقه در گرم” یک چهارم تحسین نوشت.

بسیاری از لیدیا را همکار مدل و اثرگذارندهها همچنین دوست و اظهار نظر در عکس فوری از جمله ونسا کریستین و فرانسیسکا Farago.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>