تیت مدرن در سمت راست لوکس توسعه NEO Bankside در سمت چپ. جفری گرینبرگ/جهانی تصاویر, گروه via Getty Images

بسیاری از افراد را در نظر توانایی زندگی می کنند نزدیک به یک موزه به عنوان یک امتیاز بزرگ اما برخی از ساکنان لوکس Neo Bankside توسعه در لندن شده اند عصبانی برای سال در مورد نزدیکی به تیت مدرن, انگلیس, برتر ملی هنر مدرن گالری. با توجه به نگهبانناراضی ساکنان رقابت در جریان نبرد قانونی است که بازدید کنندگان به تیت مدرن می توانید به طور مستقیم به خود را بزرگ آپارتمان از یک دیدگاه در یکی از موزه مشاهده سیستم عامل تشکیل نقض حریم خصوصی خود را که در موزه بنابراین یک وظیفه برای رفع. اما یک قاضی در یک دادگاه تجدید نظر در اصل حکومت در روز چهارشنبه که miffed لوکس ساکنان آپارتمان باید به سادگی سرمایه گذاری در پرده.

“این خواص قابل توجه هستند و بدون شک وجود دارد که مزایای زیادی به برد در چنین گسترده شیشه views اما که در اثر در یک قیمت می آید از نظر حریم خصوصی” جناب آقای قاضی دادگستری مان (بله واقعا—خود را به عنوان حرفه ای) در بیانیه ای گفت. طراحی شده توسط معماران Herzog & de Meuron بخشی از تیت مدرن ساختمان در سوال به پایان رسید در سال 2016 به عنوان بخشی از یک فاز جدید از موزه نوسازی و تکامل است. در مقابل نئو Bankside توسعه ساخته شده بود به پایان رسید و در بین سال های 2006 و 2012 به این معنی که برخی از ساکنان که در نقل مکان کرد و به دور بودند و در انتظار یک دیواره شیشه بهشت قطعا نمی توانست پیش بینی بودن تماشا کنجکاو موزه را برانگیخت.

همچنین نگاه کنید به: چگونه آکادمی موزه تصاویر متحرک رفت و 100 میلیون دلار بیش از بودجه

اما Neo Bankside نیز بوده است resoundingly برای انتقاد از راه های که در آن توسعه عضلانی کردن مسکن ارزان قیمت در بدنام پول اشباع لندن است. در سال 2015 لیبرال دموکرات عضو شورا Adele موریس گفت: نگهبان که نئو Bankside “مجموعه ای است بسیار مخرب سابقه. نه تنها آن است که یک مهاجم زشت چیز بلندی بیش از همسایه almshouses اما آن را در حال حاضر در حال استفاده توسط توسعه دهندگان دیگر برای توجیه ساختمان طرح های مشابه در این نزدیکی هست.” به عنوان این هفته آقای عدالت مان را رد کرده است Neo Bankside ساکنان’ درخواست خود را به شکایت به دادگاه عالی بریتانیا است که احتمالا برای بهترین: درس در اینجا به نظر می رسد که اگر شما می توانید استطاعت به جابجایی درآمد لندن مستاجرها به منظور زندگی در یک لیوان آپارتمان لوکس شما بهتر است آماده باشد تا از نزدیک مورد بررسی قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im