Luciana Del Mar خورشید خودش در حالی که فلش بدون Abs در بالا محصول سفید

Luciana Del Mar بازگشت به او Instagram account دوشنبه شب برای به اشتراک گذاشتن یک عکس جدید از خودش با او طرفداران عاشقانه. در عنوان پست او را تشویق پیروان خود را به نگه داشتن قلب خود را باز کنید.

در نشاط pic, Luciana نگاه داغتر از همیشه به او sported کوچک بالا محصول سفید که چسبیده محکم به او کافی مجسمه نیم تنه و او را در معرض رخ. او باب روز بازوها و شانه ها نیز در کانون توجه برای این پست.

او اضافه skintight چاپ دامن که مناسب به صورت چسبیده در اطراف او کوچک کمر و لگن در حالی که برجسته او شکم صاف و سنگ سخت abs. او بلند و لاغر پا شد و همچنین بر روی صفحه نمایش کامل در ضربه محکم و ناگهانی. او لوازم سبک با دستبند روی مچ دست او و یک جفت کفش ورزشی سیاه.

در عکس Luciana نشسته در خارج از او به عنوان sunned خودش با چشمان بسته و سر خود را کج. او قرار داده و هر دو دست خود را بر روی پاهای او را و قوسی پشت او را به عنوان او با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

در تصویری که همراه با عکس, او سوار یک اسکیت بورد در خیابان. او عینک یک جفت از عینک آفتابی برای این کلیپ و تا به حال یک کوله پشتی بیش از شانه اش.

Luciana عینک تیره مو, جدا کردن وسط. او مدل دهید طولانی قفل در شل رشته سقوط کرد که پایین پشت او بودند و تحت فشار قرار دادند بیش از شانه خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در شات. گلم نگاه به نظر می رسد تشکیل شده است از ضخامت مژه ها و, حداقل, خط چشم سیاه و همچنین به عنوان یک نور گرد سایه چشم و تعریف ابرو.

او نگاه به چهره او درخشش گرم با استفاده از صورتی سرخ در استخوان های گونه و سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و زیر چشم و پیشانی. او به نظر می رسد برای تکمیل برنامه با رنگ صورتی براق روی لب ها کامل.

Luciana را 903,000-به همراه پیروان خود را به اشتراک گذاشته پشتیبانی برای پست توسط کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 8,400 بار در کمتر از 24 ساعت پس از آن منتشر شد به او غذا. طرفداران همچنین آمار بخش نظرات به ترک بیش از 230 پیام.

“Omg شما بسیار زیبا” یک پیرو نوشت.

“زیبا” دیگر اعلام کرد.

“شیرین ترین Skatergirl” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

“به دنبال بزرگ Luchi” یک چهارم نظر به عنوان خوانده شده.

این مدل به نظر نمی رسد که خجالتی وقتی که می آید برای نشان دادن شکل مناسب در آنلاین پست. او اغلب دیده می شود تاب نشاط مناسب برای حمام کردن و لباس زیر زنانه سکسی.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, اخیرا, Luciana حیرت زده طرفداران او در صورتی لباس شنای زنانه دوتکه رشته. به تاریخ که عکس دارای raked در بیش از 20 ، 000 را دوست دارد و بیش از 480 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>