Luann de Lesseps ظروف ‘RHONY’ فصل 12 و می گوید: او واقعا قضاوت’ به صورت 2017 دستگیری

Luann de Lesseps باز است تا در مورد فصل جدید از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورککه برای اولین بار در براوو در

طی مصاحبه ای در DailyMailTV در مارس 30, de Lesseps گفت که وقتی که می آید به فصل 12 او معتقد است طرفداران را پیدا خواهد کرد که این فصل بهترین فصل و در عین حال از آنجا که او و شرکت ستاره تا به حال بسیار سرگرم کننده با هم بر خلاف فصل گذشته که de Lesseps و بازیگران آمپول را تحمل “تیره و سنگین” لحظات.

“در این فصل است فصل رستگاری برای من” de Lesseps توضیح داد.

با توجه به de Lesseps او رفتن را از طریق بسیاری در سال های اخیر و در این سال او آماده است تا در نهایت حرکت از دسامبر 2017 دستگیری و می گوید او co-stars باید پشت او خیلی بیشتر از آنها در گذشته است. او همچنین احساس می کند که وقتی که می آید به او اشتباهات گذشته او شده است بسیار قضاوت در سال های اخیر و در حال حاضر آماده برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد و رسیدن به یک جدید شروع

“من احساس می کنم مثل من واقعا قرار دادن در زیر میکروسکوپ و واقعا قضاوت برای نوشیدن چون من واقعا بد شب اجازه دهید آن را که. و در همان زمان, شما می دانید, من احساس می کنم پشت در صندلی راننده. من از طریق یک زمان واقعا خشن” de Lesseps به یاد می آورد.

De Lesseps رفت به وزن در جدیدترین علاوه بر این به زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک بازیگران, Leah McSweeney که اضافه شده به این سری در ماه اوت سال گذشته به عنوان دیرین بازیگران عضو Melindagates فرانکل اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد در ظاهر نشان می دهد.

در حالی که طرفداران باید چند روز صبر کنید قبل از اینکه آنها با McSweeney در نشان دادن de Lesseps تحسین جدید شرکت ستاره برای انجام یک کار بزرگ و گفت: بینندگان در حال رفتن به او را دوست دارم.

همچنین در ظاهر او در DailyMailTVde Lesseps خطاب به او عاشقانه با عامل فوق العاده غنی گفت که در حالی که دو نفر از آنها مرتبط شده اند برای چند ماه آنها نیست و در هیچ عجله برای قرار دادن یک برچسب بر روی رابطه خود را کاملا رتبهدهی نشده است به خصوص با توجه به او در نیویورک زندگی می کند در حالی که فوق العاده ساکن در لس آنجلس.

“او بسیار عزیز به من و این جایی که من هستم در” de Lesseps به اشتراک گذاشته.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش de Lesseps اول تایید او دوستیابی به ما هفتگی است. در آن زمان او گفت که این مجله که او با توجه به چیزهایی که آهسته و “نه آوردن او را در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>