پایین سمت شرق بهترین نمایشگاه های هنری ما را شجاع جدید ژانرهای هوی از انتزاع

A work by Michelle Segre at Derek Eller Gallery.

یک کار توسط میشل Segre در درک Eller گالری. درک Eller گالری

انتزاع وارد کرده و در پایین سمت شرق است. مراجعه به سرای محله گالری های این ماه نشان می دهد یک بررسی از روش های معاصر با استفاده از این روش. اما در حالی که شرایط برای تاسیس بیشتر زیر مجموعه ای از انتزاع فراوانند—هندسی biomorphic, غیر-هدف—چند وجود دارد جدیدتر روش پر معاصر گالری. ناظر به یک ثابت برای آن است. من گرفته ام آزادی از بالا آمدن با چند از نظر خودم برای کمک به گالری را برانگیخت ، خواندن و حفظ این شرایط. به اشتراک گذاری آنها را با دوستان خود. آنها همه جنبش های جدید—و شما در مورد آنها را برای اولین بار در اینجا.

بیایید شروع با آنچه که من می خواهم به تماس “بیش از همه انتزاع”—انتزاع است که فراتر از این بوم بر روی دیوار و به فریم. دانیل ریوس رودریگز صمیمی نقاشی در حال حاضر در نمایش در Nicelle Beauchene متناسب با این لایحه. رودریگز با استفاده از شکل فریم به گسترش خود را انتزاعی خارج از بوم در زمان اعمال رنگ بر روی آنها به عنوان اگر subsuming ساختار. کار جفت ساحل کلبه پرنیان با عرفانی, عصر جدید, زیبایی, یادآوری کار ژاک هریس. هریس به طور مشابه با استفاده از دست فریم حک شده و الگودهی در کار خود را ارائه می دهد اما هیچ یک از جنوب غربی touchstones از رودریگز.

همچنین نگاه کنید به: Nona Hendryx طول می کشد بیش از ملاقات معبد Dendur در نهایت ادای احترام به خورشید Ra

Daniel Rios Rodriguez, <em>Early Life</em>, 2020. Oil and mixed media on wood panel

دانیل ریوس رودریگز, اوایل زندگی, سال 2020 است. روغن و ترکیب مواد روی چوب پنل دانیل ریوس رودریگز و Nicelle Beauchene

بیش از همه انتزاع منجر به “ترکیب انتزاع” یک اصطلاح با الهام از رابرت Rauchenberg ترکیب نقاشی و شروع کردن فرهنگ هر چند آن را تا به چیزی برای انجام با هم. آن را اشاره به هنرمندانی که جمع آوری بوم با هم برای ایجاد کار جدید مثل کلاوس فون Nichtssagend را پاملا Jorden نمایشگاه است. در آخرین نمایش به شکل بوم پر کردن گالری با فضاهای رنگی پر جنب و جوش شوی که شبیه هلن Frankenthaler را خیس رنگ آمیزی و نقاشی. عضلانی در رویکرد هریس با استفاده از کامل arm span اعمال رنگ, بعد, ترکیب بوم برای ایجاد به یاد ماندنی شکل ساخته شده بر روی رابطه خود را به هر یک از دیگر.

Installation view of Juanita McNeely's work at James Fuentes.

نصب و راه اندازی نمایش Juanita McNeely کار در جیمز فوئنتس. جیمز فوئنتس

رویکرد melds سراسر انتزاع با نمایشگاه طراحی و Jorden نیست فقط یکی در پایین سمت شرق با استفاده از روش. Juanita McNeely ارائه یک سری از بوم که در اطراف دیوارهای جیمز Feuntes ایجاد یک واحد مستمر سطح. در این آثار انتزاع تحریف شکل اغلب ایجاد کابوس مانند ، اوایل نقاشی از سال 1969 در پاسخ به سقط جنین McNeely نیاز است که این روش غیر قانونی بود بعد از کار می کند پاسخ به زندگی تغییر تصادف است که در آن هنرمند نخاع آسیب دیده بود.

یکی دیگر از داغ نوع در LES: “شکسته کارناوال مجموعه انتزاع.” شما آن را می دانم زمانی که شما آن را ببینید. به نظر می رسد چیزی شبیه به فیبر هنر جولیا مطلوب و میشل Segre در درک Eller که پر کردن گالری با dreamcatcher به شکل مجسمه و غار-پالت فرش. در مجموع این نمایشگاه ایجاد رنگی درخشان و در عین حال کمی خطرناک-ظاهری زمین بازی. هر کسی که در تلاش برای انجام واقعی سیرک عمل می کند در اینجا قطعا صدمه دیده است.

Installation view of Julia Bland and Michelle Segre's work at Derek Eller Gallery.

نصب و راه اندازی نمایش جولیا مطلوب و میشل Segre کار در درک Eller گالری. درک Eller گالری

شاید یک روش امن تر می آید در قالب “تدارکات انتزاع” زیبایی شناسی تا حد زیادی مطلع مواد مورد استفاده برای حمل و نقل و حفاظت از هنر است. جین جنوب اسپنسر Brownstone ارائه می دهد بوی از این در نمایش “بازگشت” که در آن او مونتاژ دیواری آویختن از هنر هندلر پتو تشک لاستیک رها کردن پارچه و دیگر فانی. شکل اعدام را مبهم شباهت به کامیون و چرخ اما مانند بسیاری از هنر نمایش در سمت شرق پایین آنها نیز حفظ یک حس معنویت. دایره ای ماشین سواری قطعات نشان می دهد چرخه زندگی یا چرخ زندگی در حالی که خدمت به عنوان یک ادای احترام به صنعت مدرن.

Installation view of Jane South's show, 'Switch Back,' at Spencer Brownstone Gallery.

نصب و راه اندازی نمایش از جین جنوب را نشان می دهد ‘سوئیچ,’ در اسپنسر Brownstone گالری. حسن نیت ارائه میدهد از اسپنسر Brownstone گالری.

به عنوان یک subgenre تدارکات انتزاع ظهور از تاسیس پدر—هنر دست زدن به صنعت و ممکن است نشان دهنده با دوام ترین از تمام حرکات بالا به نام. (قطعا آن را نگه می دارد وعده بیشتر از شکسته کارناوال مجموعه انتزاع که ممکن است به عنوان بهترین میکرو-نوع.) اما واقعیت این است که انتزاع من شرح داده شده در بالا نشان دهنده یک نمونه کوچک از آنچه در خارج وجود دارد در حال انتظار برای توان نام برد. فقط سر را به پایین سمت شرق و خودتان ببینید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>