عشق ارگانیک: محصولات منحصر به فرد را به خوبی از گل ها برای پوست شما!

اگر تازه botanics و گیاهان است آنچه شما می خواهید در محصولات مراقبت از پوست نگاه نکنید!

منf شما به دنبال برای مراقبت از پوست خوب در محدوده است که ازدواج خوبی از بهترین مواد گیاهی با تجارت منصفانه و پایداری عشق ارگانیک پاسخ خود را است. آنها منبع مواد تشکیل دهنده خود را از محلی مزارع آزمایشگاه های علمی و حتی بین المللی مراتع با گرد هم آوردن بهترین در محصولات مراقبت از پوست آلی.

ارتقاء

برخی از محصولات خود را که باید برای یک پوست بی نقص هستند:

Mogra شوینده بدن با تب و تاب بودن

love organically

برای صدها سال در حال حاضر در سراسر فرهنگ ها و کشورهای معطر mogra نام گل یاس گل شناخته شده است برای استراحت و بالا بردن با آن مرطوب و خواص ترمیمی. Mogra نیز انتشار هورمون احساس خوب از جمله سروتونین که مفید است اگر شما به دنبال برای اضافه کردن برخی از سلامتی و حس شادی را به حمام خود را یافت. Mogra همچنین حفظ قابلیت ارتجاعی پوست و صاف کردن پوست. در واقع یک پاک کننده است که شما را به نگاه به جلو به گرفتن یک دوش روزمره!

شمعدانی و دانه انگور ضروری, ماساژ, روغن

love organically

مصریان استفاده از روغن شمعدانی برای قرن ها برای ترویج پوست. این فوق العاده است برای درمان آکنه, کاهش التهاب, کاهش اضطراب و متعادل کردن هورمون ها. انگور دانه از سوی دیگر moisturises و تغذیه پوست. این خوشبو مخلوط سزاوار یک نقطه در غرور خود کیت. آن را در روز هنگامی که شما فکر می کنید شما می توانید با برخی از فوق العاده مراقبت توام با عشق.

چریش & بهار معجزه کره بدن

love organically

ارتقاء

محبوب به عنوان درمانگران طبیعی چریش و بهار کمک به آرام تعمیر و تغذیه پوست خشک یا حساس. گل همیشه بهار روغن خوب است به خصوص برای آن ضد قارچ و ضد التهاب و ضد باکتری خواص در حالی که چریش دارای خواص مرطوب کننده فوق العاده. این کره بدن است برای شما اگر شما رنج می برند از پوست خشک و ترک خورده.

آرام بخش اسطوخودوس لوسیون بدن

love organically

این به طور طبیعی شیرین و معطر کننده بدن است یک راه عالی برای القاء آرامش و خواب اگر از آن استفاده درست قبل از خواب. لود شده با آنتی اکسیدان ها, اسطوخودوس یک ضد باکتری و کمک به مبارزه با آکنه و تسکین اگزما. جدا از افسانه ای گیاهی معجون نیز می آید بسته بندی شده با خوبی از عصاره میوه و دیگر ویتامین روغن.

رز و ترش, تب و تاب بودن در صورت بسته

Green skin care

کاملا زیاده در صورت بسته برای کسانی که با پوست چرب و ترش کمک می کند تا پوسته پوسته شدن منافذ مسدود شده و شما را با برگ تازه و جوان به دنبال پوست در حالی که گل رز عصاره حفظ تعادل pH پوست است. اینها برای شما اگر شما نمی مانند نشستن در سالن برای ساعت برای صورت!

نه فقط مواد تشکیل دهنده عشق ارگانیک تضمین می کند که هر جزئیات مناسب از محصولات خود را به کارآمدی و بسته بندی هم راستا با شعار ‘دادن’ به محیط زیست و همچنین کشاورزان ما. همکاری خود را با Snehwan – یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند آموزش به کودکان از خشکسالی آسیب دیده به حاشیه رانده کشاورزان – مدعی است که بخشی از سود حاصل از هر محصول فروخته شده است که نسبت به اهدا شود.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر