از معاشقه کلئوپاترا, زیباترین پلنگ در جنگل به چالش Scarface آلفا پلنگ این شکوه پلنگ داستان شما را ترک خواهد کرد مسخ.

Shaaz یونگ زندگی را تغییر زمانی که او برای اولین بار مواجه می شوند Scarface یک مرد آلفا پلنگ در جنگل های Kabini, Karnataka. آن را در سال 2010 و Shaaz به پایان رسید و البته خود را از دانشگاه اوترخت دانشکده اقتصاد در هلند بود و تمام مجموعه برای حرفه ای پر سود در ایالات متحده است. در طول چهار ماه استراحت او تصمیم گرفت به صرف برخی از زمان با پدر و مادر خود را که مشهور هستند سازگار با محیط زیست-گردشگری اپراتورهای.

ارتقاء

“زندگی من را تغییر زمانی که من مواجه می شوند Scarface بود که 1.5 سال در زمان. ما یک ارتباط نزدیک و آنجا بود که عجول و بی پروا جوان پلنگ مصرف بیش از خاک و من یک مرد جوان به دنبال علامت گذاری به عنوان من در جهان است. ما هر دو پرشور و می خواستم برای کشف جنگل ها با هم. به عنوان او راحت تر در حضور او باعث شد من به برخی از زیبا ترین قطعات از Kabini و به من نشان داد برخی از قدیمی ترین درختان می گوید:” Shaaz در یک منحصر به فرد در گفتگو با بهتر هند.

به جای در نظر گرفتن یک شرکت حرفه ای در ایالات متحده او آمد به جنگل های جنوب هند که در آن او را صرف بیشتر از دوران کودکی خود را. او تصمیم گرفت به مطالعه پلنگ در اینجا و کمک به ایجاد گاومیش کوهان دار امریکایی رفت و آمد مکرر در Kabini به عنوان یک طبیعت و راهنمای.

پس از دو سال او را برداشت تا دوربین برای شناسایی و مطالعه فردی پلنگ شروع اقامت خود را به عنوان یک عکاس حیات وحش و در نهایت یک فیلمبردار. البته پدر و مادر خود ارتباط با اکوتوریسم و حفاظت از محیط زیست و حیات وحش بیش از 30 سال به او یک پلت فرم جامد به دنبال منافع خود.

ده سال پس از دیدن Scarface, the ‘پلنگ از هند’ تحویل واقعی پلنگ سیاهیک فیلم مستند که فوقالعاده بافت داستان یک جوان پلنگ سایا با همکاری National Geographic Wild. در Nagarhole ببر رزرو مستند به بررسی عشق خود را برای کلئوپاترا غالب پلنگ ماده و تلاش در به چالش کشیدن Scarface های وحشی پلنگ پادشاه.

می سایا برنده کلئوپاترا قلب ؟ او می تواند تبدیل به جنگل بالا گربه ؟

Melanistic پلنگ

Saya است melanistic پلنگ (پلنگ سیاه) و تنها در جنگل است. این نادر است برای پیدا کردن یکی.

خال خال برای اولین بار در 2015, Shaaz شده است و ردیابی و رصد و مستند او پس از. در گذشته, black panthers تنها شده اند مورد مطالعه از طریق دام دوربین ها در مکان هایی مانند جنگل های انبوه از مالزی.

اما هنگامی که این فرصت را برای گفتن Saya واقعی و unscripted داستان ارائه شده خود را, Shaaz نزدیک National Geographic در سال 2017.

“من صرف ده سال گذشته در Nagarhole پارک ملی مطالعه پلنگ. هنگامی که من تبدیل شد به طور منظم شکل در جنگل ما را گرفت و آن را توسط طوفان ما نزدیک National Geographic. ما با هدف به داستان است که به نمایش زیبایی از زندگی و سفر بیش از سه سال,” او می گوید.

ردیابی سایا

For the story.
با شکوه Saya.

او یک سوزن در انبار کاه به عنوان تنها یکی از نوع خود را در جنگل. بر خلاف ببر و پلنگ بسیار گریزان و شبانه از آنجا که آنها نمی شکارچیان راس در Nagarhole.

Theforest است به خانه ببر و سگ وحشی و دیگر شکارچیان. که باعث می شود آن را مشکل تر به داستان پلنگ ترک به تنهایی یک melanistic پلنگ است که نه فقط زنده ماندن اما پر رونق در برابر شانس انتخاب طبیعی است.

این پلنگ زندگی می کند در یک خشک جنگل برگریز مانند Nagarhole که باقی می ماند خشک به مدت شش ماه در سال و برای باقی مانده شش.

“سایا تعلق ندارد وجود دارد, که بدان معنی است که او تا به حال به وفق دهند. این تطبیقی سیاهی غیر طبیعی بشره باعث می شود او منحصر به فرد است. او توسعه یافته این ویژگی ها و خصلت های کوچک است که شما تا به حال به درک به آهنگ او. از آنجا که پوست عینک کت سیاه و سفید آن را جذب گرما سریع تر از متوسط پلنگ. همچنین بر خلاف بسیاری از پلنگ او عاشق باران. هر زمان که وجود دارد یک رعد و برق ما را از صعود یک درخت مرده را به آن لذت ببرید در حالی که دیگر پلنگ تمایل به تحت پوشش ضخیم رست. درک این ویژگی ها بر اساس آب و هوا و زیستگاه کلیدی برای ردیابی او” استدلال می کند Shaaz.

جنگل های Nagarhole ضخیم و متراکم. وجود دارد لانتانا درختان هستند که بومی کشور در حال رشد مانند آتش سوزی. این رست بسیار ضخیم است که لحظه ای شما شاهد بزرگ, گربه, آن از بین می رود.

Shaazand از Nat Geo WILD تیم خود را صرف 10 دقیقه در روز و او را دو بار در هفته. گاهی اوقات کسانی که رؤیت خواهد در محدوده بین پنج و هفت ثانیه است.

For the story.
اندیش در یک فاصله.

به طور عمده چالش بود و برای گفتن داستان خود را نه صرفا با لکه بینی یا مستند او اما پس او را از نزدیک. این به معنای گرفتن تلاش های خود را در معاشرت با زنان تلاش در شکار و سرنگونی دیگر ساکن مردان مسلط خود زنان و camouflaging حتی در روز روشن. این همچنین شامل یک کمی کامل داستانی که به خوبی کار می کرد با نشنال جئوگرافیک را با هدف برجسته داستان های واقعی و جشن ما ‘Real Love’ از این موجودات با شکوه.

“سایا مثلا عاشق یک زن به ویژه پلنگ به نام کلئوپاترا (Cleo) زیرا او خیره کننده است. ردیابی سایا برای پنج سال گذشته ما می دانیم که در هر مسیر و درختان او را دوست دارد به صعود بسته به فصل است که زنان علاقه او و جایی که او به صرف زمان در سرزمین خود است. از آن شده است باور نکردنی سفر” شرح و تفصیل Shaaz.

ارتقاء

برای بیشتر قسمت ها, ویژگی های فیزیکی, Saya و دیگر پلنگ هستند. تنها تفاوت در رنگ خز چرا که او فاقد زمان آگوتی ژن که تنظیم توزیع رنگدانه سیاه در شفت مو.

“ما آهنگ پلنگ با گوش دادن به تماس های ساخته شده توسط langur و گوزن خال خال. راه آنها را برای دیگر مهاجم پلنگ مانند Scarface, پاره گوش یا سایا مشابه است. اما به طور خاص آهنگ من و یکی دیگر از پلنگ, ما نیاز به درک خود را در مسیر. جنگل مسیرهای ایجاد شده توسط فیل که راه رفتن را از طریق انبوه شاخ و برگ ایجاد دهانه های مختلف. درست مثل انسان های بزرگ گربه ها نیز آج این دهانه به طوری که وجود دارد نه بیش از حد شاخ و برگ که خراش ، کلیدی بود برای درک مسیر سایا در زمان و جایی که آنها منجر شود که اغلب مکان هایی که دیگر پلنگ نمی مبادرت به می گوید:” Shaaz.

کمک Shaaz و خدمه نزدیک بود کارناتاکا وزارت جنگل که سپاه پاسداران نیز به آنها کمک کرد آهنگ پلنگ.

For the story.
سایا جلب طعمه خود را.

برای بقا سایا شروع به مصرف بیش از سرزمین های که در آن مسیرهای منجر به همیشه سبز و درختان انجیر هندی یا کسانی که نمی ریختن برگ های خود را در طول سال. این مسیر همواره منجر به همیشه سبز تکه یا درخت بزرگ انجیر هندی و سنگ که سرد زمین در یک روز گرم. که بسیار کتاب جنگل-مانند بخشی از جنگل تبدیل به یک پناهگاه برای من هر چند پلنگ دیگر نمی خواهم آن را بسیار به دلیل چگالی بالا از ببر در این منطقه است. آن را ممکن است ترسناک اما او در بر داشت یک راه برای همزیستی با آنها.

او را به بالا رفتن از درخت با سیاه پوست بودن پنهان شده در سایه های خود را به جای ایستادگی در نور روز.

این است چگونه او را شکار به عنوان به خوبی.

“به عنوان اولین نفر در جهان به سند melanistic پلنگ پس از نزدیک مشاهده سایا انداخته است تا برخی از بینش های جذاب. در یک زیستگاه منجر به نوع آن باور نکردنی است که او نه تنها باقی مانده بلکه پر رونق و مسلط. او را سرنگون پلنگ دو اندازه خود و به استقبال سه زن پلنگ در یک درخت را همه در همان زمان است که هرگز مستند قبل از. ما هنوز نمی پاسخ به چرا کسی مثل من رونق در Nagarhole” او اذعان می کند.

For the story.
Shaaz Jung

با اینحال درک و زیر سایا سفر باور نکردنی است برای Shaaz و Nat Geo WILD تیم. در دو سال این تیم شاهد بسیاری از لحظات زیبا. در حیات وحش فیلمسازی اولین چیزی که بسیاری از یادگیری این است که احترام به حیوانات است.

“شما می خواهید به حیوان فضایی که در آن رفتار آنها طبیعی است. زمانی که آنها خود آگاه هستند و حضور آنها رفتار غیر طبیعی. در سال اول ما پارک شده در یک فاصله طولانی و اسیر رفتار خود را. ما را با خاموش کردن ماشین و صرف ساعت در قلمرو خود است. و این اجازه داده او را به راحتی با ما خودرو. یکی از به یاد ماندنی ترین رؤیت شد یک روز در ماه مارس سال 2018 بود که آن را سوزان و داغ با دمای بالای 40 درجه سانتیگراد است. سایا بود و نفس نفس بسیار به شدت. وجود آب بدن و یا سایه ای در چشم به جز سایه ماشین ما بازیگران بر روی زمین است. او راه می رفت به سمت ما و نشسته در سایه بیش از دو ساعت است. که نمونه ای کامل از همزیستی و اعتماد است که ما ساخته شده است در طول این سال ها,” او می گوید.

برای یک هدف بزرگتر

For the story.

این درد Shaaz به توضیح است که این مستند برای برنامه ریزی برنامه تلویزیونی امروز در روز ولنتاین است و نه فقط در مورد علاقه خود را و یا عشق به پلنگ. او معتقد است که این موجودات را به او آموخت بیشتر در مورد زندگی از انسان است. او می خواهد بیننده را به الهام گرفتن و درک گیاهان و جانوران اطراف آنها را.

“این پلنگ به من آموخت که چگونه به عشق و حرکت و زندگی می کنند روز به روز کوچک خود را از طریق مبارزات پیروزی و پیروزی. انسان نگران فردا روز بعد و در سال آینده. گربه ها زندگی می کنند برای خود آب و غذا و دیگر ضروریات در هر روز. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد گذر زمان. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد چگونه آنها هستند و یا اینکه آیا آنها در حال رفتن برای مردن در چند سال. در آموزش من را به زندگی روز به روز آنها به من کمک کرد درک دایره زندگی است و همه ما بخشی از آن است. Scarface ممکن است یک پلنگ و من یک انسان اما در پایان روز, ما همه حیوانات” او آمده است.


همچنین بخوانید: وحشی, Karnataka: هند برجسته حیات وحش مستند که در زمان 4 سال به ایجاد


(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

تصاویر حسن نیت ارائه میدهد: واقعی پلنگ سیاه, National Geographic Wild

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de