لوور افتتاح شد تمام شب طولانی برای داوینچی نشان می دهد روز گذشته—برخی هنوز نمی توانستم در

نگاه بازدید کنندگان در یک نسخه از شام آخر در Leonardo da Vinci نمایشگاه در موزه لوور. لوکاس BARIOULET/خبرگزاری گتی ایماژ

آن بوده است پر حادثه از چند ماه برای موزه لوور در پاریس: به عنوان بخشی از ادامه اعتراضات در پایتخت فرانسه اطراف رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برنامه های اساسا تغییر سیستم بازنشستگی این موزه به حال تعطیل یک روز در ماه ژانویه با توجه به این واقعیت است که تظاهرکنندگان مسدود کردن ورودی. این بسته شدن موقت واقعا قرار دادن یک قابل توجهی دندانه در جمعیت عظیمی موزه جذب شده است با آن ویژه لئوناردو داوینچی نمایشگاه که باز شده است از پاییز گذشته و آن را رسما در سهشنبه, مارس 24. بیش از آخر هفته موزه لوور زد ارتقاء ویژه ای به مناسبت پایان این نمایشگاه که شامل شارژ بدون هزینه به مدت سه شب همه شب بازدید کننده ساعت در روز جمعه و شنبه و یکشنبه یک امتیاز بود که همراه با همه شب کافه دسترسی داشته باشید.

همچنین نگاه کنید به: چگونه یک موزه پنسیلوانیا کشف یک رامبراند پنهان شده در آن مجموعه

با توجه به این واقعیت است که در طول روز بلیط به حال به سرعت به فروش می رسد و بسیاری از مردم نا امید شدند که آنها نمی خواهد بود قادر به گرفتن این نمایشگاه قبل از آن بسته لوور ساخته شده 30,000 بلیط های رایگان آنلاین در دسترس برای همه-شب بازدیدکننده داشته است در اوایل ماه فوریه و اختصاص هر بلیط دارنده با اختصاص زمان ملاقات بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد یک مشکل که بسیار محبوب موزه به طور مداوم به مبارزه با. اما هنوز هم برخی امیدوار بینندگان هنوز خنثیبلیط جامعی شد تا در تنها سه ساعت است. بلند پروازانه داوینچی نمایشگاه که شامل یک انتخاب جامع از داوینچی نقاشی, نقاشی و مجسمه در بزرگداشت پنجمین سده از مرگ او نیز شامل وام از موزه بریتانیا و واتیکان.

این واقعیت است که موزه لوور کارکنان رفت از راه خود را به موزه احساس می کنم مثل یک خانه موقت است که بازدید کنندگان خود را می تواند به اواخر شب به نظر می رسد که الهام گرفته از بسیاری از حسن نیت با این نمایشگاه شرکت کنندگان. البته این طراحی شده توسط: با توجه به این که موزه لوور اخیرا تحت آتش به صورت های مالی خود را اتصال به ساکلر خانواده و این واقعیت است که مردم ناراضی که آنها نمی تواند بازدید از موزه در ژانویه تظاهرات آن را در موزه بهترین بهره را برای نشان دادن یک بیت از حسن نیت و ارائه دسترسی رایگان حتی اگر آن را تنها به طور موقت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>