مشاغل از دست رفته در مستند: Naukri.com برجسته پروفیل جویندگان کار

دهلی نو: این COVID-19 همه گیر در ادامه به امد و شد زیاد شرکت ها و جویندگان کار در هند, پورتال کار Naukri.com روز دوشنبه راه اندازی شد ‘Step-Up’ ابتکار است که برجسته کردن پروفایل از کسانی که به تازگی گذاشته شده است خاموش و یا در دسترس هستند برای پیوستن به بلافاصله.

این طرح با هدف تسهیل در استخدام و پیشرفت حرفه ای برای کمک به استخدام و جویندگان کار در این زمان نامشخص این شرکت در بیانیه ای گفت.

“برای استخدام ما اولین ارائه رایگان دسته گل از استخدام خدمات به استخدام در صنایع انتقادی مانند پزشکی بهداشت و درمان, داروسازی و مخابرات به عنوان ما ایستاده و با آنها در این زمان دشوار است. وجود دارد بسیاری از ارائه در خط لوله” Pawan Goyal, مدیر ارشد کسب و کار افسر Naukri.com در بیانیه ای گفت.

“در کارجویان مقابل ما اولویت دسترسی و کشف اخیرا ” گذاشته و فورا در دسترس است برای پیوستن به’ جویای کار توسط استخدام” Goyal اضافه شده است.

وجود خواهد داشت یک زندگی ردیاب برجسته شرکت ها و صنایع است که در حال حاضر به استخدام همراه با فعال شغل به درخواست.

Naukri.com همچنین سرپرستی برخی از مطالب مفید در اطراف محل کار از خانه (WFH) بهره وری, جستجوی کار upskilling دوره های آموزشی و غیره. برای کمک به افراد جویای کار حرکت این بار.

“نیز وجود دارد یک راهنمای کامل در پیشرفت حرفه ای در طول این دوران سخت با upskilling دوره های, استخدام بینش CV ابزار ارزیابی و….” Goyal گفت.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>