Los Angeles County Sheriff می گوید: 8 نماینده مشترک کوبه برایانت تصادف عکس و آنها همه حذف شده

Los Angeles County Sheriff, Alex بیانوبا گفت: هشت نمایندگان را پذیرفته و به مصرف غیر مجاز تصاویر سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن Kobe Bryant. به اعتقاد او این بود که تنها افراد با عکس و که آنها را از آنجا حذف شده است.

گزارش آمد در هفته گذشته که اولین پاسخ دهندگان در زمان وحشتناک عکس از این حادثه غم انگیز که در زمان زندگی برایانت او 13 ساله پدر و هفت نفر دیگر. بیانوبا گفت: ان بی سی نیوز که دفتر او آگاه شد که نمایندگان گرفته اند ممکن است عکس این هفته از تاریخ 26 ژانویه سقوط.

کلانتر گفت: خروجی است که همه هشت نفر از نمایندگان به ایستگاه خود به خود اراده و گفت: مقامات تصاویر حذف شد.

“من بود که اولویت شماره 1 بود و مطمئن شوید این عکس ها دیگر وجود داشته باشد. ما شناسایی نمایندگان درگیر آنها آمد به ایستگاه خود به خود و تا به حال اعتراف کردند که آنها را گرفته و آنها را حذف. و ما محتوا است که کسانی که درگیر انجام دادیم.”

یک کارآموز گرفته شده بود تصاویر از محل سقوط شد و شنید در یک نوار نشان دادن آنها به یک زن او “در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن.” کلانتر دفتر آگاه شد از عکس ها به دلیل یک متصدی بار که شنیده کارآموز ثبت آنلاین گزارش.

کلانتر تاکید کرد چگونه نا امید او در رفتار نمایندگان که در زمان پخش تصاویر در تلفن های همراه خود را و نشان داد آنها به دیگران است.

“منظورم این است که مردم عزادار از دست دادن عزیزان خود. که در بالا از آنچه آنها در حال حاضر از طریق رفته است نامعقول,,” بیانوبا گفت.

زبان به سی ان ان او در توصیف احساس “حس خیانت.” با توجه به کلانتر تنها افراد مجاز به گرفتن عکس از این صحنه جرم بودند, دفتر پزشکی قانونی و ملی ایمنی حمل و نقل.

بیانوبا گفت: تمرکز اصلی خود را بررسی بود برای متوقف کردن تصاویر از حال گسترش و به نگرانی در مورد نظم و انضباط اقدام پس از تصاویر حذف شده بود. او گفت: ان بی سی نیوز که معمولا کسانی که مظنون به چنین اقداماتی می توان در ترک و سپس وکلای درگیر می شود. کلانتر فکر می کردم که مسیر بسیار افزایش احتمال تصاویر گرافیکی رسیدن به “مالکیت عمومی است.”

وجود دارد دو نفر از اعضای لس آنجلس آتش نشانی که در زمان عکس از محل سقوط و از آنجا که دستور داده شده است به آنها را حذف کنید به عنوان به خوبی.

“من شخصا عذرخواهی کرد…از طرف ضعیف رفتار کارکنان ما و ما می خواهیم همه چیز را درست” کلانتر گفت: سی ان ان.

روز دوشنبه ونسا برایانت انتشار بیانیه ای از تیم حقوقی در Instagram و گفت که او “کاملا ویران” به یاد اولین پاسخ دهندگان گرفته بود عکس های شخصی از سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>