لری هاروی میاد شایعه پسر آینده او پس از ذکر او در آلبوم جدید خود “بالا زندگی’

لری هاروی نشان داد آینده برخی از عشق در Instagram او به عنوان جشن یکی دیگر از نقطه عطف در زندگی حرفه ای او.

هالیوود زندگی , گزارش, آینده, جدید, آلبوم, بالا زندگی منتشر شد در ساعات اولیه روز شنبه, مه 15. آلبوم تایید شد طلا در مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد در Spotify در. برای به اشتراک گذاشتن چقدر خوشحال بود او را برای کار با هاروی مشترک tracklist در داستان های خود را در صفحه. پست او نشان داد که یک سیاه-و-سفید تصویر از آینده با سر خود را با ابری از دود در پشت او. در سمت چپ تصویر, طرفداران می توانید عناوین از تمام 21 آهنگ از جمله “به دام افتاده در آفتاب” “فال ft. Travis Scott” و “زندگی خوب است, featuring Drake” است که برای اولین بار به عنوان یک واحد در ماه ژانویه.

هاروی است که اغلب بسیار خصوصی در مورد عشق او به زندگی اضافه شده “به شما افتخار” در کنار عکسی از کمال او. این مدل سپس افزود: سه شعله emoji در کنار تصویر. او نمایش از محبت به اشتراک گذاشته شده با 2.2 میلیون پیروان و اضافه شده به طرفداران سوء ظن است که دو رسمی هستند.

در آینده نیز با ابراز علاقه برای هاروی در راه است. رپر صحبت در مورد ادعایی خود را عشق و علاقه به آهنگ خود را “پذیرش معایب من.” در حالی که او شناخته شده است به آهنگ های خود را در مورد روابط آینده مطمئن ساخته شده او طرفداران خود می دانستند و شعر بودند قصیده به هاروی به طور خاص.

“من افتخار / من لری / این پیروزی / من می خواهم به رها کردن نام خود را / آن شیمی?” آینده ای. “من همیشه به او بگویید که او من درمان من به او گفتم این بود” سپس افزود: “شما یک فرشته واقعی برای من است.”

پس از شنیدن لری در یکی از آینده ها, رسانه های اجتماعی فورا رفت به دیوانگی. چند طرفداران شوخی که رپر باید کاملا شیفته با هاروی پس از نام قطره. دیگران اشاره کرد که در آینده نیز اعلام عشق خود را برای Ciara زمانی که آنها مشغول شد در سال 2013. او در این گزارش نوشت: چند آهنگ در مورد او از جمله “وعده” قبل از آنها راه جدا در 2015.

شایعات شروع به چرخش که در آینده و هاروی بودند یک مورد در ماه ژانویه سال 2020 است. آینده هماهنگ استادانه درست شده birthday bash برای هاروی در جامائیکا برای او 23rd تولد. این سفر شامل برخی از هاروی معروف گال بگیرید و یاد دهید از جمله Jordyn جنگل, رایان سرنوشت و Teyana Taylor. اگر چه آنها بوده است خال خال با هم و اعلام کرده اند محبت خود را در آهنگ ها و آنلاین این زن و شوهر هنوز به تایید آنها با هم. قبل از آینده هاروی مشغول بود به Memphis Depay در سال 2017. او نیز بوده است شاعرانه مرتبط به شانه شان “گرفتن” و پسرش جاستین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>