لری هاروی Flaunts Her منحنی آبی, شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان ظهور از یک استخر

لری هاروی در زمان استفاده از زمستان داغ روز در لس آنجلس با ورزشی نحیف و ایجاد برخی از کون محتوای رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن با طرفداران خود را.

روز شنبه موفق و تاثیر گذار و کارآفرین در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک فیلم حرکت آهسته با 2 میلیون پیروان. در این کلیپ کوتاه لری نشان داده شد تاب پر جنب و جوش آبی, لباس شنای زنانه دوتکه. او یاقوت کبود لباس شنا شامل یک افسار به سبک بالا. پوشاک بازگشت روابط trailed پایین لری پشت قوسی و آن فنجان کوچک به سختی می تواند شامل شهوت انگیز او رخ. لری فیلم برداری شده بود از سمت و زاویه دوربین نشان داد که کوچک او را بالا ارائه شده تقریبا هیچ پوشش در دو طرف قفسه سینه خود را. به این دلیل او با نشان دادن یک مقدار از sideboob که آمد خطرناکی به نقض Instagram را برهنگی سیاست.

23-سال-مدل نیز با پوشیدن یک جفت پایین که در سمت چپ کمی به تخیل. آنها تا به حال شلاق زدن پشت و نازک سمت تسمه که کشیده بالا در لری انحنا لگن. پایین سمت چپ بیشتر از لری هلویی خلفی در معرض بسیار به لذت طرفداران او است.

تمرین بمب نشان داده شد در حال ظهور از یک استخر بی نهایت. او قرار داده و دست خود را بر روی لبه استخر و خودش کشیده تا همه از او کافی پشت بود و بالاتر از آب است. آب چکیده از او صورت و قفسه سینه به او نگاه کرد. او سپس سر او را به سمت درخت-تپه ها در پس زمینه. لری بلند, مو تاریک بود خیساندن مرطوب و دیوار به پشت او.

لری تصویری شامل موسیقی بود که کاهش قابل توجهی پایین برای اثر دراماتیک است. در این عنوان از او در پست مدل نشان داد که تصویری فیلم برداری شده بود در جایی در لس آنجلس. او همچنین خاطر نشان کرد پیروان خود که آن را هنوز هم زمستان وجود دارد حتی اگر آن را به نظر می رسد مانند او شلیک صورت گرفت در یک روز آفتابی تابستان.

در کمتر از یک ساعت لری کشنده تصویری متصلب تا بیش از 143,000 را دوست دارد. طرفداران او همچنین ابراز نظرات خود در این فیلم را در بخش نظرات پست خود با بسیاری از آنها امید بستن به استفاده از شکلک برای بیان احساسات خود را در مورد آن. قلب و چشم و شعله شکلک محبوب بودند میدارد.

“من هرگز از این حسادت یکی دیگر از انسان” را بخوانید یک پاسخ به لری تصویری.

“بدن از تابستان” یکی دیگر از طرفداران اعلام کرد.

“این باعث می شود من می خواهم به ضربه بدنسازی برای بار دوم امروز میلاد تکواندو” یک سوم Instagrammer نوشت.

“خوشبخت ترين استخر جهان” یک چهارم تحسین اشاره کرد.

چند لری پیروان نیز ذکر شده رابطه او با آینده توسط remarking که رپر خوش شانس است با کسی که به عنوان زرق و برق دار به عنوان او است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, لری سعی در طفره رفتن از سوالات در مورد چگونه ناپدری دشمنی خانواده میزبان استیو هاروی احساس می کند در مورد او دوستیابی آینده در اوایل این ماه هنگامی که او به طور خلاصه از بازجویی توسط TMZ فیلمبرداری. همه او می گویند این است که استیو “بسیار محافظ” از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>