Netflix Stranger Things Season 4

چه Netflix را در فروشگاه برای غریبه چیزهایی فصل 4? Netflix

زمانی که گذشته ما شاهد ما شاد گروه از نوجوان های دنیا-محافظ و خود را مراقبان (به طور جدی جلوگیری از اجازه دادن به بچه های خود را مبارزه با interdimensional هیولا) چیزهایی که قرار بود ، مطمئن ذهن Flayer شکست خورده بود اما David Harbour ارشد قیف بود دیشب (بعد نشان داد به اتحاد جماهیر شوروی POW) و یازده (Mille بابی براون) ترک Hawkins, ایندیانا با جویس (وینونا رایدر) و بچه های خود را. اما این است که Netflix گل سرسبد سری, بنابراین به طور طبیعی سازندگان و مت راس یک دستفروش باید فکر یک راه برای دوباره این باند در فصل 4.

در انجام این کار بندر معتقد است آنها به ابداع قیف در یک شیوه ای پر اب و تاب مقایسه خود را قوس و فصل آینده به ارباب حلقه ها.

“من همیشه احساس کردند که او در برخی از حس تا به حال به مرگ,” او گفت: مهلت. “من فکر می کنم آنها گردد چیزی واقعا زیبا که در آن یک معنا او قربانی خود را و به عنوان دیده ایم از تیزر او را احیا تقریبا در ذهن من مانند یک گندالف سفید.”

همچنین نگاه کنید به: ‘Better Call Saul’ سازندگان آماده طرفداران برای ‘غم’ از فصل آخر

هرگز متهم این مرد نه در حال حاضر به بیخ و بن خود را تلویزیون نشان می دهد!

تولید جهانی shutdown مجبور coronavirus همه گیر شده متوقف پیشرفت در فصل جدید غریبه همه چیز. اما بندر هیجان زده به عقب بر گردیم به کار هنگامی که آن را بی خطر به عنوان قسمت جدید ظاهرا نشان می دهد طرف های مختلف از lovably ناهنجار رئیس پلیس.

“در هر فصل ما دیدن سمت های مختلف از او” او faras. “فصل گذشته بود… کمی wackier و من عاشق بازی کردن است. در حال حاضر [در فصل 4] او رنگ کمی تیره تر پالت; او قادر به بیان برخی از این واقعا عمیق چیزهایی که ما… در اشاره با جعبه در فصل 2.”

همانطور که قبلا نشان داد بندرگاه خود را از دست داد پدر سارا قبل از وقایع نشان می دهد. آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر فصل 4 را بیشتر کاوش که تروما در زندگی خود را و چگونه آن را به شکل او را به مردی که ما امروز می دانیم. ما نمی توانیم تصور کنید که زندانی در شوروی اردوگاه POW در حال رفتن برای کمک به او در حال حاضر با ترشرویی منش. اما حداقل ما باید برخی از اقدام هیجان انگیز برای نگاه به جلو به.

“این بسیار حماسی,” او گفت:. “وجود دارد هیولا و ترسناک و می ترساند. نیز وجود دارد برخی از ایندیانا جونز-نوع عمل است.”

با توجه به Netflix فصل 3 از غریبه چیزهایی جلب 40.7 میلیون حساب های عضو که به تماشای حداقل بخشی از غریبه چیزهایی 3 در چهار روز اول انتشار آن در حالی که 18.2 میلیون حساب تکمیل تمام هشت قسمت در همان زمان. پس از فصل 3 را برای اولین بار, اما, streamer اتحادش را تغییر چه به عنوان یک “نمایش” به هر عضو حساب که ساعت حداقل دو دقیقه از یک سریال تلویزیونی یا فیلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im