لندن Govt. می پرسد: Banksy به از نو خلق کردن کار آنها به طور تصادفی نابود

Banksy آخرین کار گرافیتی هنر بود بی درنگ حذف از مترو لندن. تلگراف / YouTube

پس از جهانی coronavirus مستندات برای اولین بار شروع گریزان هنرمند گرافیتی بنکسی شده است و مشغول نقاشی مراسم تجلیل از کارگران بیمارستان در انگلستان و ایجاد دمدمی ارسال یو پی اس از آنچه در آن احساس می کند مانند به دام افتاده در یک خانه در قرنطینه. با جدید ترین پروژه, اما, Banksy به نظر می رسد به طور فعال به حمایت از ابتکار عمل دولت به جای poking سرگرم کننده در قدرت که می شود. یک روز پیش Banksy ارسال شده در فیلم از خود در Instagram tagging لندن زیرزمینی مترو ماشین با نقاب موش و پیام “من lockdown اما من دوباره;” هر دو اشاره به Chumbawamba آهنگ و قانون جدید در انگلستان است که به زودی نیاز به تمام خریداران به سایش پوشش صورت.

اما به زودی پس از Banksy برچسب مترو به گزارش ظهور پاک کننده که تا به حال به سرعت حذف Banksy طرح های از زیر زمین است. “ما درک احساسات مردم را تشویق به پوشیدن پوشش صورت است که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما در شبکه حمل و نقل انجام می دهند” سخنگوی حمل و نقل برای لندن گفت: شب استاندارد است. “در این مورد خاص کار حذف شد چند روز پیش به علت سخت ما ضد گرافیتی سیاست. ما می خواهم به ارائه Banksy فرصتی برای انجام یک نسخه جدید از پیام خود را برای مشتریان خود در یک محل مناسب است.”

همچنین نگاه کنید به: Banksy هیچ غریبه ای به استفاده از پرچم آمریکا را به عنوان یک نماد در کار او

این واقعیت است که Banksy است که به طور فعال دعوت شده توسط u. k. دولتی سازمان برای ایجاد نقاشی های دیواری, برچسب های در یک “مکان مناسب” یک مثال واضح از این هنرمند صعود نسبت به نهادی پذیرش در سراسر طول زندگی حرفه ای او. به علاوه, آن کمک می کند که بنکسی را پوشانده گرافیتی موش بخشی از احساسات است که هر کس در ذهن حق خود می توانید در طول یک بیماری همه گیر. اگر شما می تواند کاهش سرعت گسترش coronavirus را از طریق یک عمل کوچک شما نمی منتخب برای انجام این کار هر روز ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>