مستند کافی نخواهد بود: که

ژنو: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که روز چهارشنبه گفت که یک مستند است که در حال اجرا توسط کشورهای مختلف برای مبارزه با COVID-19 نمی خواهد به اندازه کافی برای از بین بردن بیماری همه گیر کوروناویروس از جهان است.

حمله coronavirus: که مدیر کل

“به سرعت گسترش #COVID19 بسیاری از کشورها معرفی “مستند” اقدامات است. اما خود به خود این اقدامات را نمی خواهد خاموش بوده است ، ما از همه کشورها برای استفاده از این زمان برای حمله به #coronavirus. شما باید به ایجاد یک 2nd پنجره فرصت” مدیر کل که گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

“درخواست مردم برای ماندن در خانه و بستن جمعیت جنبش خرید زمان و کاهش فشار در سیستم های بهداشتی. اما خود به خود این اقدامات را نمی خواهد خاموش شیوع,” او اضافه شده است.

او در ادامه گفت: “ما در تمام کشورها است که به معرفی به اصطلاح مستند اقدامات برای استفاده از این زمان برای حمله به ویروس. شما باید به ایجاد یک 2nd پنجره فرصت سوال این است که چگونه شما از آن استفاده کنید؟”

پیدا کردن, جدا, آزمون, درمان و ردیابی

در حالی که تقویت این اقدامات از تست و درمان Tedros گفت: “اقدامات تهاجمی برای پیدا کردن, جدا, آزمون, درمان و اثری است که نه تنها بهترین و سریع ترین راه های شدید اجتماعی و اقتصادی محدودیت, اما آنها همچنین بهترین راه برای جلوگیری از آنها را.”

تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus در سراسر جهان بیش از 4,14,179 بیش از 18,440 اند و سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در آن روزانه coronavirus بیماری (COVID-19) وضعیت گزارش.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>