مستند: پونا خودکار درایور صرف Rs 2 لاخ از عروسی صندوق به خوراک 350+ روزانه

“در این زمان دشوار است مردم باید حفظ بشریت است. اگر شما در حال غذا خوردن از بشقاب طلا, و آنها در حال مرگ از گرسنگی چگونه است که عادلانه است؟”

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


یکkshay Kothawale عروسی تاریخ تا به حال ثابت شده است در 25 مه در پونا. 30 ساله خودرو-راننده ریکشا شده صرفه جویی در پول برای این مناسبت خاص برای یک زمان بسیار طولانی است. اما تاریخ نه به معنای بود. در مارس 9, یک زن و شوهر از بازگشت از دبی آزمایش مثبت برای COVID-19 – موارد برای اولین بار در شهرستان. از آن پس پونا دیده است یک افزایش چشمگیر در تعداد موارد تحریک دقیق مستند. Kothawale عروسی به تعویق افتاد تا همه چیز بهتر است.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در پیش رفتن با این مراسم در طول همه گیر با محدود اعضای خانواده. بنابراین نامزد من است و من تصمیم گرفتم برای به تعویق انداختن این رویداد گفت:” پونا آینه.

برای بسیاری از ما است که داستان را به پایان رسید. اما نه برای Kothawale. هنگامی که او را دیدم این مبارزه که محروم و کارگران مهاجر بودند که رفتن را از طریق او تصمیم گرفت به صرف عروسی صندوق – تقریبا تومان 2 لاخ – برای تندرستی خود را.

برای کارگران پونا:

pune covid-19 akshay kothawale

بهتر هند (TBI) گفتگو با آکشی در مورد تصمیم خود را. او می گوید که به کمک در طول زمان دشوار است نه به او.

“من از بسیج کمک در سنگلی زمانی که آن را ویران سیل و من نیز به ترتیب برای وعده های غذایی برای جانبازان در طول Pandharpur wari (صفوف). با توجه به چنین تجربه نامزد من از بالا, تعجب نیست که من می خواستم به صرف پس انداز من در کارگران و محروم. در واقع او به من کمک می کند از نظر اخلاقی و از نظر مالی هر زمان که من سقوط کوتاه است.” او گفت:.

بنابراین با کسانی که پس انداز Akshay آماده وعده های غذایی برای 350-400 مردم هر روز. “سه نفر از دوستان من و من آن را با هم. ما با هم در صبح زود و طبخ khichdi, pulao یا sambar برنج. ما سعی می کنید به استفاده از چند ادویه جات ترشی جات و هر زمان که امکان اضافه کردن سبزیجات مانند هویج و سیب زمینی و بادنجان و کلم. سپس من را به خودرو و رانندگی به 4-5 تعیین نقاط. ما شده اند انجام این کار پس از 23rd مارس,” او می گوید.

مردم می دانند که Akshay و خودرو خود را در حال حاضر. آنها را جمع آوری در مکان های تعیین شده در هر روز است.

“در این زمان دشوار است مردم باید حفظ بشریت است. نگاه مردم در اطراف شما نزدیک است. اگر شما در حال غذا خوردن از بشقاب طلا, و آنها در حال مرگ از گرسنگی چگونه است که عادلانه است؟,” او می گوید. او امیدوار به ادامه این سرویس تا مارس 31.

و این همه نیست:

pune covid-19 akshay kothawale

Akshay است که هنوز هم رانندگی خودکار ریکشا در پونا حتی در طول مستند. صحبت به NDTV گفت: “در میان مستند من ارائه رایگان سواری در خودرو-کالسکه برای شهروندان ارشد و زنان باردار که نیاز به مراجعه به دکتر است.”

این پیشنهاد سخاوتمندانه با توجه به نحوه مستعد هر کس به کوروناویروس. یک ملاقات با یک فرد مثبت و Akshay خود را می تواند آلوده. اما البته برای اطمینان از ایمنی خود او دون ماسک و دستکش را در تمام زمانها. در واقع بلندگو در وسیله نقلیه خود را قادر می سازد او را به گسترش آگاهی در مسیر و هر زمان که او با هر جاده ای ساکنان که در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت Akshay توزیع ماسک و عفونی به آنها.

“من یک خانم بود که در هفت ماه باردار. او متوقف من کالسکه و برای کمک خواسته. چقدر مایه تاسف است این است که او تا به حال به راه رفتن نزدیک به پنج متر از خانه اش به یک کلینیک و زمانی که من او را ملاقات کرد او در راه رفتن به خانه. بدون شک وجود دارد که من می خواهم به او کمک کند. و از آن پس من در تلاش برای کمک به دیگر زنان باردار است که نیاز به بررسی یو پی اس, اما لازم نیست که حمل و نقل” او سهام با TBI.

با چنین حرکات, Akshay نشان داده است که در آن طول می کشد یک قلب بزرگ نه عمیق جیب برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

ارتقاء

امروز او صرف تمام پول او را نجات داد برای عروسی خود را و بیشتر. دوستان و Rupali کمک وجوه خود را به عنوان به خوبی.

اگر چه او هرگز نمی خواسته برای هر چیزی در عوض آن را نمی شود خوب اگر ما می تواند تمام زمین و کمک به Akshay? اگر شما می خواهم لطفا به ما ایمیل در [email protected]

(ویرایش شده توسط Vinayak Hegde)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از Akshay Kothawale.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>