مستند: Odisha سانتی متر می پرسد مردم به حمایت PM مودی درخواست تجدید نظر

Bhubaneswar: Odisha وزیر Naveen Patnaik نامیده است بر مردم به حمایت از 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام کرد نارندرا نخست وزیر برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است.

به عنوان اپیدمی در حال گسترش در سراسر جهان آن زمان با هم به عنوان یک ملت در این ساعت از بحران و حمایت از درخواست نخست وزیر Patnaik گفت: در توییتر ارسال.

آن را بسیار به چالش کشیدن مسابقه در برابر زمان برای متوقف کردن COVID-19 گفت: رئیس جمهوری که او نیز برچسب گذاشته شده توسط تصویری از نخست وزیران آدرس به ملت در روز سه شنبه در coronavirus بیماری همه گیر.

“آن را بسیار به چالش کشیدن مسابقه در برابر زمان برای متوقف کردن #COVID19. به عنوان اپیدمی در حال گسترش در سراسر جهان آن زمان با هم به عنوان یک ملت در این ساعت از بحران و حمایت از درخواست تجدید نظر از PM @narendramodi ji,” Patnaik توییتی.

رئیس وزرای جیر آمد ساعت پس از مودی خطاب به ملت و اعلام کامل مستند در کل کشور به مدت 21 روز.

اتحادیه نفت و فولاد وزیر Dharmendra Pradhan همچنین از مردم خواست برای رعایت نخست وزیر درخواست برای سراسر کشور مستند و گفت: نقش هر شهروند خواهد بود مهم در مبارزه با این ویروس مرگبار است.

از آن ضروری است را برای مردم به ماندن در خانه به مدت 21 روز به منظور نجات جان مردم و جلوگیری از گسترش بسیار عفونی ویروس در کشور گفت: در پیام.

تا کنون دو نفر باید آزمایش مثبت برای coronavirus در دولت است.

منبع: PTI


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>