مستند در J&K باید برداشته شود: پاکستان در کنفرانس سارک در COVID

دهلی نو: پاکستان در روز یکشنبه مطرح کشمیر مسئله در یک ویدئو کنفرانس با رهبران کشور های سارک گفت که ضروری است که این مستند در منطقه برداشته شود از نظر بهداشت و درمان اضطراری در میان شیوع کروناویروس.

مستند باید برداشته شود بلافاصله: Pak

“این است که یک ماده از نگرانی است که COVID-19 گزارش شده از جامو و کشمیر. از نظر بهداشت و درمان اضطراری ضروری است که همه مستند در قلمرو باید برداشته شود بلافاصله” ظفر میرزا, پاکستان, دولت, وزیر بهداشت گفت: در یک ویدئو کنفرانس با رهبران کشور های سارک در COVID-19.

“باز کردن ارتباطات و جنبش را تسهیل انتشار اطلاعات اجازه می دهد توزیع لوازم پزشکی و فعال مهار و تلاش های امدادی برای ادامه بلامانع است.”

محدودیت های تحمیل گردیده و در جامو و کشمیر زیر دولت هند حرکت به لغو ماده 370 قانون اساسی که بر اساس وضعیت ویژه به این منطقه است.

میرزا گفت که هیچ کشور و منطقه می توانیم به توان بی توجه به تهدید coronavirus.

“با بیش از 155,000 عفونت 5,833 مرگ و میر و 138 کشورهای درگیر هیچ ملت و هیچ منطقه ای روی زمین می تواند به بی, حداقل از همه سارک است که خانه را به یک پنجم از انسانیت و چند تن از بزرگترین کلانشهر و بسیاری از پرجمعیت ترین مناطق,” او گفت:.

وزیر گفت که پاکستان سهام مشترک نگرانی بیش از پتانسیل همه گیر مؤثر در جنوب آسیا است.

“همه کشورها باید مورد تأیید. وجود دارد هیچ جایی برای هر خوشنودی است. در حالی که به امید بهترین ها ما باید برای بدترین آماده,” او گفت:.

اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته توسط پاک

میرزا گفت که پاکستان تصمیم گرفته است به تمام موسسات آموزشی به مدت سه هفته در آن مرزی غرب برای دو هفته ممنوع تمام مجامع عمومی و محدود کردن پروازهای بین المللی به فرودگاه.

ویدئو کنفرانس پیشنهاد شده بود توسط نخست وزیر مودی با هدف به گچ کردن یک استراتژی مشترک برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت در این کنفرانس مودی پیشنهاد ایجاد یک صندوق اضطراری برای سارک سازمان ملل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و تن به تن در هند پیشنهاد اولیه از 10 میلیون تومان برای این صندوق است.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>