مستند تا به حال سر من تپش و چشم سوزش تا زمانی که یک دکتر به من گفت چرا

سردرد و تاری دید و درد در چشم – آیا شما تجربه هر یک از این ؟ یک چشم-جراح سهام راهنمایی در مورد چه باید بکنید.

ارتقاء

With جهان خارج از مرزهای بسیاری از مردم شروع به فرار به دنیای مجازی برای سرگرمی و آرامش است. من بدون استثنا. کار در طول روز و شراب خواری-تماشای سریال های مورد علاقه من آنلاین کانال های جریان در شب تبدیل به یک هنجار روزانه. به طور طبیعی من صرف تقریبا ده روز پرستاری یک سردرد خیلی بد است که آن را احساس می کردم چشم من را پاپ. این همراه با درد چشم و خارش ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است حتی برای انجام وظایف اساسی در اطراف خانه. من خودم را مالش و ماساژ چشم من شور و نشاط و همچنین تلاش برای اعمال کمپرس گرم برای تسکین درد – متاسفانه هیچ چیز کار می کرد.

در این برهه بود که من تصمیم گرفتم که مداخله پزشکی مورد نیاز بود. مراجعه به چشم پزشک به من چپ با یک اصطلاح جدید – Asthenopia است که یک واژه یونانی به صورت ضعیف-چشم. خوشبختانه برای من همه به آن نیاز شد, نسخه جدید, عینک, برخی از آسان به دنبال چشم-تمرین و یک روز دور از صفحه نمایش.

من به دنبال همه آنها را و آن را کمک کند. در عین حال یکی نیست به چیزهایی که در صورت ارزش صحبت من با دکتر امان مالک یک جراح چشم مستقر در دهلی نو برای درک بهتر این وضعیت مردم به طوری که معمولا در مورد شکایت اما می دانیم که کمی از.

ارتقاء

چه Asthenopia?

بازنمودی تصویر

“Asthenopia یا فشار چشم می تواند ناشی از دلایل مختلف – از علل شایع پیدا کنیم و در حال ضعف عضلانی و کم بینایی.”

فشار چشم نیز اتفاق می افتد زمانی که ما پلک زدن کمتر است. به طور معمول ما blink 15-20 بار در دقیقه است که باعث کاهش به 2 در هر دقیقه زمانی که ما در حال انجام کاری است که نیاز به غلظت مانند کار و یا خواندن. “عضلات بنابراین خسته و فیلم اشک خشک – این منجر به چشم انداز تار شدن. این واکنش طبیعی است که به مالش چشم و فراهم می کند که تسکین موقت به طوری که یکی می رود در مورد زندگی خود را دوباره” دکتر ملک. این ساخته شده من متوجه من خواهد همان را انجام دهید اما تسکین همیشه کوتاه زندگی می کردند.

پس چه هستند دیگر علائم Asthenopia?

شما ممکن است احساس کنید یکی یا همه موارد زیر در چشمان تو:
1. خشکی
2. درد
3. سوزش
4. تاری دید
5. چشم احساس خستگی به سرعت

ارتقاء

“اگر یکی بود به چشم پوشی از این علائم بیش از یک دوره از زمان عضلات را ضعیف و منجر به درد می شود. آن را نیز می تواند منجر به کسل کننده و آزار دهنده سردرد است که اغلب تحت درمان با قاتلان درد که تنها تسکین موقت” توضیح می دهد که دکتر ملک.

دکتر امان ملک

او همچنین می افزاید: در اینجا است که شما باید همچنان با پوشیدن عینک تجویز به خصوص در هنگام کار در یک دسکتاپ/لپ تاپ و یا مصرف مقدار زیادی از محتوای آنلاین. “حتی با پوشیدن ضد تابش خیره کننده عینک در حالی که مشغول به کار و یا به دنبال در یک صفحه نمایش کمک خواهد کرد که کاهش فشار” می گوید: دکتر ملک.

چگونه برای کاهش دیجیتال فشار چشم پس از آن ؟

1. تا به حال شنیده ام 20-20-20 قانون ؟

برای هر 20 دقیقه را صرف نگاه کردن به صفحه نمایش به نوبه خود و نگاه کردن به یک شی حداقل 20 فوت دور حداقل به مدت 20 ثانیه. در حالی که انجام این کار Dr ملک همچنین توصیه می کند که شما اضافه کردن برخی داوطلبانه چشمک می زند که می تواند به کاهش خستگی چشم.

2. قرار بر ضد تابش خیره کننده عینک

“اگر شما احساس می کنید هیچ مهلت و حتی بعد از قانون 20-20-20 و سپس شما می توانید انتخاب کردن برای ضد تابش خیره کننده عینک می گوید:” دکتر ملک. شما لازم نیست یک نسخه از این عینک مراجعه به محلی فروشگاه نوری کفایت خواهد کرد.

3. برای لیز کننده چشم-قطره

با یک کاهش در تعداد دفعات پلک زدن در هر دقیقه چشم تمایل به دریافت خشک منجر به سوزش. در حالی که دکتر مالک توصیه می کند که شما به یاد داشته باشید به چشمک زدن هر چند ثانیه شونده قطره چشم نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صورت شدید خشکی چشم است. “چشم خود را بررسی و اطمینان حاصل شود که شما در حفظ و روان کننده چشم و قطره با شما مفید,” او می گوید.

4. هرگز دست کم گرفتن قدرت از دوره ای چشم و بررسی یو پی اس

“پس از سن 40 سالگی توصیه می شود که شما می توانید یک آزمون انجام می شود حداقل دو بار در سال (هر شش ماه یک بار). برای کسانی که هیچ نشانه و سپس یک بار در هر سال می گوید:” دکتر ملک. کسانی که تجویز عینک نیز باید خود را بررسی می شود یک بار در شش ماه.

5. ارگونومی از ایستگاه های کاری

در حال حاضر که بسیاری از ما در حال کار از خانه مطمئن شوید که شما را در خانه خود کاری منجر به کار تولیدی دقیقه اما کمتر فشار چشم. دکتر ملک می گوید: “توصیه می شود فاصله بین مانیتور و چشم است که بین 18 تا 28 اینچ است. مشاهده صفحه نمایش کامپیوتر نزدیک تر از 18 اینچ می تواند منجر به فشار به چشم.”

6. چه در مورد بچه ها ؟

به طور معمول کودکان و نوجوانان باید چشم خود بررسی هر دو-سه سال است. به عنوان برای کودکان نو پا Dr مالک می گوید: “نوزادانی که متولد می شوند قبل از مدت باید تحت کامل چشم بررسی کنید تا بلافاصله پس از تولد به اطمینان حاصل شود که چشم خود را به طور کامل توسعه یافته است. برای دیگران یک معاینه چشم است که باید قبل از 3 سال از سن حتی اگر آنها نمی, نمایش هر یک از علائم است.”

بنابراین اگر شما در حال تجربه هر یک از علائم فوق نمی حکومت مراجعه به چشم پزشک است. من به شدت آن را توصیه.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>