مستند خاطرات: Sushant Singh Rajput یادگیری برنامه نویسی

بمبئی: اگر شما تعجب می کنم که چه بازیگر Sushant Singh Rajput است تا در طول مداوم مستند و سپس دزدکی حرکت کردن به خود Instagram profile. شما را به دیدن که Sushant در تلاش است تا دست خود را در برنامه نویسی این روز است.

“من عاشق بازی های کامپیوتری و همیشه می خواستم به یادگیری زبان در پشت آن. پس از چند هفته گذشته سعی کردم به یادگیری برنامه نویسی و از آن شده است بسیار هیجان انگیز فرآیند به حداقل می گویند و در عین حال من فقط خراش سطح… #برنامه نویسی #computerprogramming #gaming #انیمیشن #عشق#quarantinethings,” او نوشت: در Instagram.

همراه با آن, Sushant مشترک یک عکس از خود برنامه نویسی یادداشت ها.

برای کسانی که نمی دانم, Sushant دنبال مهندسی مکانیک در دهلی نو و فن آوری دانشگاه (DTU) قبل از ساخت خود را تاخت و تاز کردن به بازیگری است. Sushant ساخته شده نام خانواده با نقش او در تلویزیون نشان محبوب “Pavitra Rishta”. بعد او را به شهرت در نقره ای صفحه نمایش با آبیشک کاپور “Kai Po Che” در سال 2013.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>