“این است که زمان به فکر می کنم در مورد مواد غذایی که ما دارو به ارائه؟” #CoronaWarriors

تیاو 2018 سیل ویران کرالا ادعا 480+ زندگی می کند. زمانی که امکانات حمل و نقل تعطیل تامین ملزومات و تجهیزات پزشکی شد دشوار است. خوشبختانه یک گروه از داوطلبان نشان داد مقدار زیادی از شجاعت در Alappuzha منطقه در آن زمان است. به نام سیل داوطلبان خانواده (FVF) این گروه متعهد به گسترش کمک هر فاجعه بازدید کرالا.

نزدیک به دو سال پس از این گروه برای اولین بار ملاقات کرد COVID-19 همه گیر آمار آمریکا. در ژانویه 30, کرالا گزارش اولین مورد مثبت در هند – یک دانش آموز که در حال بازگشت از ووهان چین. و در چهار روز آینده این تعداد افزایش یافته است به سه مورد همه آنها از دولت ساحلی است.

جدیت COVID-19 تبدیل شد مشهود در سراسر کشور و زیر ماه چندین ایالت از جمله کرالا به حال تحمیل یک ایالت مستند.

FVF می دانستند این بود که یک تماس به عمل است. در این زمان آنها در زمان باعث به دارو و ملزومات دیگر به بیمارانی که یا نمی تواند قدم از خانه های خود نمی توانیم به خرید دارو یا آن محل که اجرا شده از ضروری روزانه کالا. تحویل بیش از حد دشوار است برای آنها را – حتی اگر آن را به معنای interdistrict سفر و یا پرش از یک وعده غذایی.

از آنجایی که این طرح آغاز شد FVF با موفقیت تحویل به 119 نفر در بیش از 90 نقطه در کرالا است.

نگه داشتن کرالا مناسب

kerala emergency medicine delivery
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Rahul Roy

این FVF داوطلبان می دانیم چقدر مهم است برای حفظ فاصله اجتماعی در این زمان. به عنوان مسافرت می گذرد اسناد و رفت و آمد انفرادی تبدیل به یک هنجار در حال حاضر از 250+ داوطلبان در گروه چهار به جلو آمده و به ارائه داروهای ضروری در Ernakulam, Kollam و کتیم به غیر از خود شهر Alappuzha.

“داروهای بخشی از خدمات ضروری, اما در سراسر کشور مستند به این معنی است که منابع خود را رو به کاهش هستند که داروخانه ها در حال اجرا هستند از لوازم و که برخی از مردم می توانند گام به گام به آنها را دریافت کنید. هنگامی که ما متوجه است که ما در زمان مسئولیت به تحویل داروها در این سه منطقه کرالا” Rahul روی یک مکانیک تکنسین حرفه ای می گوید بهتر است هند (TBI).

آغاز کرده است در اواسط ماه مارس چهار داوطلبان قرار داده اند تا شماره تماس خود را در رسانه های اجتماعی. خواستار شده اند و در آینده از آن به بعد. “یکی تحویل بسیار نزدیک به قلب من است که از یک بیمار سرطانی در Punnapra روستای Alappuzha. بیمار قادر به دریافت هر گونه دارو در روستا. نزدیکترین عرضه شد در تریواندروم” فضل Muhamed سالی دیگر داوطلب به اشتراک گذاشته.

تریواندروم است که بیش از 130 کیلومتر دور از Punnapra – سفر از سه و نیم ساعت یکی از راه های. FVF داوطلبان انجام درخواست در 25 آوریل است.

سربازان در حین انجام وظیفه

راضی, فضل, Arun Narayana Panicker و Athul MV بازدید از بیماران و تحویل دارو. اما 10 بیشتر در حالت آماده به کار در مورد این چهار نفر باید قرنطینه شود. این یک خطر سلامت داوطلبان آماده را در طول بحران. علاوه بر این 250+ داوطلبانی که تا به حال برای اولین بار گرد هم می آیند در طول سال 2018 کرالا سیل در حال ارائه پشتیبانی مالی برای این ماموریت است.

“ما به طور کلی رفتن بر روی دوچرخه و به تنهایی. اما زمانی که ما بیش از حد بسیاری از داروها را انتخاب کنید و آنها در دسترس هستند در همان محل ما را در جفت است. فقط برای مسافت های طولانی interdistrict سفر ما ماشین” فضل سهام. ماشین او می افزاید: این است که داوطلب با Shyam Kurup یکی دیگر از FVF داوطلبان.

Shyam تا به حال نقش قابل توجهی در تخلیه 14 دانش آموزان هندی گیر در رم. شما می توانید همه چیز در مورد آن را در اینجا.

یکی نمی تواند سفر در کرالا بدون مجاز رفت و آمد عبور کند. و از آنجا که بیش از نیمی از درخواست برای سفر عبور می کند در حال گرفتن رد FVF کار می شود همه مهم تر.

“ما تماس منطقه جمع آوری Alappuzha منطقه بود که تنها بیش از حد خوشحال به ما کمک کند با عبور می کند. پلیس راهنمایی و رانندگی اغلب ما را متوقف کند اما از آنجایی که ما پاس ما رو هیچ مسئله تا کنون” سهام Rahul. فضل اضافه می کند که بیماران خود را ارسال تجویز بیش از واتساپ به داوطلبان پس از تهیه دارو نیز آسان می شود.

این کرالا رزمندگان won’t Back Down

kerala emergency medicine delivery
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Rahul Roy

Rahul به یاد می آورد که چگونه یک جوان مادر تنها به نام آنها بخواهید اگر آنها می تواند ارائه مواد غذایی برای 9 ماهه نوزاد. “این بسته های مواد غذایی شامل برنج و دال, اما این کودک مورد نیاز فرمول شیر. مادر بیش از حد مورد نیاز اساسی برخی از داروها. او صحه خانواده اش فروش بلیط قرعه کشی و مستند است به او صدمه دیده و کسب و کار. کاملا وجود دارد هیچ شکی در مورد ما کمک کند. ما آن را بدون شارژ خود را حتی برای تامین.”

ارتقاء

او همچنین اشاره می کند که در یک روز پر مشغله آنها تحویل به 10-15 نقاط در یک بروید. وقتی پرسیده شد که در مورد چگونگی مدیریت آنها آب و غذا Rahul اکراه سهام است که آنها صبحانه را در خانه قبل از ترک. از هتل ها و رستوران ها همه بسته آنها می تواند به توقف در هر نقطه برای وعده های غذایی. بنابراین اگر آنها را فراموش کرده ام به حمل ناهار خود را, آن را بدون غذا تا زمانی که آنها بازگشت به خانه. “اما این است که زمان به فکر می کنم در مورد مواد غذایی که ما باید داروهای ضروری برای ارائه ؟” او می پرسد.

در این تلاش بار چنین دلگرم کننده طرح های در حال یک منبع آرامش. ما هرگز از تایر های داستان از این گذشته افرادی که خطر سلامت خود را در حالی که اطمینان از ایمنی از دیگران است.

برای دریافت در تماس با FVF تیم تماس در هر یک از شماره های زیر:

Rahul: 9745721661
آرون: 9447708964
Appu: 8138022211
Fazal7: 907576132


همچنین بخوانید: کرالا ‘بلبل-19’ ربات در خدمت وعده های غذایی کمک می کند تا پزشکان درمان COVID-19 بيمار


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im