جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

Liz Katz می پوشد کلاه خزدار و پوست تنگ لباس که او می خواند ‘Hungry Like The Wolf’ پوشش در آخرین به روز رسانی

فوتبال, مدل, Liz Katz او را شگفت زده کرد 1.2 میلیون Instagram followers با او اخیر ارسال ویدئو. در این کلیپ مشهور اشاره کرد که او دیگر نمی تواند استفاده از حق کپی رایت آهنگ ها در پست های خود را و در حال حاضر به آواز خواندن همراه به هر آهنگ او را انتخاب کرد از حالا به بعد — حتی اگر او اعلام کرد او نمی تواند آواز بخواند. او پس از آن راه اندازی شد و به خود او تفسیر “Hungry Like The Wolf.”

کلیپ آغاز شده و با لیز و توضیح داد که چگونه او در حال حاضر قادر به ارسال کلیپ که برجسته کپی رایت موسیقی بازی بیش از آن. به عنوان یک نتیجه از این او را در حال حاضر به را, نقطهنظرات همه خود را پوشش می دهد برای هر آهنگ او را برای استفاده در آینده کلیپ های. مشهور پس از آن اعلام کرد که او “یک خواننده” قبل از ترکیدن به آهنگ.

معروف cosplayer عینک خاکستری-رنگی لباس برای مناسبت. آن او را در آغوش گرفت و نشان داد او رو به رشد نوزاد دست انداز. او این زوج با یک تله گرگ کلاه که همسان او آهنگ را انتخاب کنید. کلاه برجسته کرک گوش و پانل های جانبی است که می تواند به عنوان یک روسری. پایان هر حال یک جیب و چه شبیه گرگ پنجه.

او آنچه به نظر می رسد کمی تیره ریمل و خط چشم. بر روی لب های او, او به نظر می رسید با پوشیدن یک رنگ سایه ای از رژ لب صورتی. مدل های بلند مو بور peeked را از زیر او کلاه و او به اتمام نگاه با یک شال گردن به دور گردن او.

پس از لیز به پایان رسید آواز او عذرخواهی کرد برای توانایی او اما می گوید که او را “قصاب” تمام آهنگ هایی که او تصمیم گرفت برای به روز رسانی خود را تا صدور مجوز تغییر کرده است.

به عنوان به زودی به عنوان لیز نوشته شده در ویدئو, او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک ساعت یک کلیپ جمع شده بودند نزدیک به 12000 دوست دارد و مقدار زیادی از نظرات در مورد هر دو قوانین کپی رایت و آواز او توانایی.

“آن را نگه دارید تا شما آنها را می پوشند و یا آنها را فقط تسلیم چون تو crucifying آهنگ های خود را soo خوب” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“خود را در نسخه است cuter نه بهتر… فقط cuter!” فن گفت.

“لیز……شما همیشه به من لبخند…آن را نگه دارید” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“شما زرق و برق دار!!” یک فرد چهارم نوشت, همچنین با استفاده از یک زن و شوهر از قلب-چشم emoji برای بیشتر تاکید.

بسیاری از پیروان خود به سادگی استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین به نظر می رسد به قلب چشم خندان و winking emoji.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, قبل از آخرین آواز کلیپ لیز مشترک یک شخص از خودش در مش ساز و برگ که در سمت چپ کمی به تخیل. یک بار دیگر, اگر چه او به دنبال یک حیوان پرنیان با علاوه بر این از برخی از باردار شدن گوش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول