Littmann استاد کلاسیک II گوشی پزشکی – بهترین خرید آنلاین

[ad_1]

این Littmann استاد کلاسیک II

اگر شما به دنبال به خرید 3M Littmann استاد کلاسیک II گوشی شما تنها نیستید. این که آیا شما یک پرستار یا دانشجو, گوشی پزشکی است یکی از ضروری ترین ابزار در عمل خود را از پزشکی است. شما ممکن است به دنبال خرید یک گوشی پزشکی برای عمل به طور کلی و یا یک ویژه طراحی شده برای قلب و عروق و یا اطفال. در هر صورت, محبوب ترین گوشی پزشکی انتخاب شده توسط کارکنان بهداشتی درمانی در بیمارستان ها و درمانگاه است 3M Littmann استاد کلاسیک II گوشی پزشکی.

این بسیار محبوب در مدل تک لومن گوشی پزشکی است که ایده آل به عنوان یک بررسی کلی گوشی پزشکی. مدل 2144L وزن در تنها 160 گرم است و 27″ در طول. این Littmann بندی نرم گوش راهنمایی ارائه عالی انتقال صدا و راحتی. ویژگی های دیگر شامل غیر لرز حاشیه و دیافراگم و مجموعه ای از در دسترس tube رنگ.

برتر آکوستیک حساسیت از آن استفاده دیافراگم را فراهم می کند که کاربر با کارایی بالا و بسیار سبک وزن و راحتی.

تاریخ Littmann گوشی پزشکی

گوشی اختراع شد در سال 1816 در فرانسه اما پدر مدرن و روز stethoscope شد دکتر دیوید Littmann از دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد. به عنوان مخترع Littmann گوشی پزشکی در سال 1960 خود گوشی پزشکی است که در حال حاضر به طور گسترده با استفاده از گوشی پزشکی در جهان امروز است.

3M شرکت خریداری حقوق به Littmann گوشی پزشکی را در سال 1967 و تشکیل 3M Littmann تابعه. در سال 1970 آنها تولید اولین موزون دیافراگم اجازه داده است که کاربر برای نظارت بر هر دو بالا و فرکانس پایین برای تلفن های موبایل.

در سال 1995 3M Littmann معرفی Littmann Classic II گوشی پزشکی. از آن به بعد آن را تبدیل به یکی از ترین قابل اعتماد و با کیفیت بالا در گوشی های پزشکی استفاده می شود که در سراسر جهان توسط هزاران نفر از متخصصان پزشکی.

موزون تکنولوژی

انقلاب در سال 1970 Littmann طراحی شد که خود را کوک گوشی های پزشکی می تواند تنظیم فقط برای بل حالت (فرکانس پایین) یا دیافراگم در حالت (فرکانس بالا) با یک روش ساده تغییر در فشار بر روی گوشی پزشکی chestpiece. این انجام شده است بدون نیاز به نوبه خود بیش از chestpiece. تماس با نور در chestpiece آهنگ در فرکانس های پایین و شرکت تماس با فشار آهنگ در فرکانس های بالا از طریق استفاده از یک 3M انحصاری سیستم غشاء و فرآیندهای. این Littmann استاد کلاسیک II همانطور که با تمام گوشی های پزشکی Littmann دارای موزون دیافراگم.

یک یا دو لومن?

لومن لوله که اجرا می شود از chestpiece و انشعابات در هر یک دارای دو گوش. واحد لومن بلندگو خوب هستند برای بسیاری از پزشکان عمومی. دو لومن بلندگو دارای دو لوله یا کانال های در حال اجرا از chestpiece. دو لومن سیستم نسبت به واحد لومن سیستم از آنجا که آنها قادر به انتخاب کنید تا حجم کم برای تلفن های موبایل مانند قلب سوفل. بیشتر قلب و عروق ترجیح می دهند با استفاده از دو لومن بلندگو. Littmann تولید هر دو تک و دو لومن بلندگو. این Littmann استاد کلاسیک II دارای یک واحد لومن.

اهمیت گوش راهنمایی

اختراع 3M Littmann ضربه محکم و ناگهانی تنگ بندی نرم گوش راهنمایی طراحی شده برای ایجاد یک بهتر آکوستیک مهر به کانال گوش در حالی که همچنین ارائه دوام. ضربه محکم و ناگهانی تنگ طراحی از گوش نوک تضمین می کند که آن را نمی خواهد شل در طول استفاده روزانه.

3M Littmann گوشی پزشکی, رتبه بندی,

3M ایجاد کرده و عملکرد سیستم امتیاز از 1 تا 10. بالاترین امتیاز از 10 نشان دهنده بالاترین انجام stethoscope است که پشتیبانی از استفاده از آن به عنوان یک گوشی پزشکی قلب و عروق. استاد کلاسیک II دارای یک امتیاز از 8 است که به آن عمل به طور کلی نرم افزار.

به طور کلی مراقبت و نگهداری

گوشی های پزشکی Littmann طراحی شده برای تعمیر و نگهداری آسان و مدولار تعویض قطعات. این chestpiece است که به راحتی برداشته و تمیز به سادگی نورد, لاتکس, کون کردن chestpiece و تمیز کردن آن با آب و صابون و یا الکل. دیافراگم نیز به راحتی جایگزین در ثانیه با از بین بردن یک حلقه انعطاف پذیر.

3M گارانتی

3M Littmann استاد کلاسیک II گوشی همراه با 3 سال گارانتی است که حکم در مقابل هر گونه نقص در مواد و طرز کار. اگر وجود دارد یک ماده یا تولید نقص گوشی را تعمیر رایگان می باشد.

بررسی مصرف کننده از استاد کلاسیک II

در یک بررسی مصرف کننده استاد کلاسیک II 90 درصد از پاسخ دهندگان دارای این مدل با 5/5 امتیاز ستاره با 6 درصد دیگر به آن 4/5 ستاره ها. کاربران شد شگفت زده در چگونه بزرگ auscultated تلفن های موبایل و آن را سبک وزن و قابل اعتماد و قابل اعتماد است. در اینجا چیزی است که یک کاربر تا به حال به می گویند در مورد این مدل است.

این گوشی عالی است!!! من یک ER RN و من نمی توانم بیان چگونه نفس/قفسه سینه auscultated برای تلفن های موبایل. من خرید این آیتم را دوباره و دوباره. من نیز خریداری شده یک دوم برای شوهر من است که در 2 سال RN برنامه و او آن را دوست دارد و ساخته شده است بسیاری از دانش آموزان دیگر که حسادت جدید خود “اسباب بازی” به اعتقاد من این موارد را ایستاده آزمون زمان به عنوان آنها بسیار با دوام ،

مقایسه قیمت ها

شما می توانید خرید این گوشی پزشکی ضروری از تولید کننده اما 3M اتهامات عظیم 41 درصد بیشتر از بهترین آنلاین مقابله یافت می شود. نه تنها 3M قیمت پایه بسیار بالاتر اما آنها همچنین شارژ 5 درصد برای حمل و نقل.

بهترین خرید آنلاین

بهترین خرید آنلاین, برای کارشناسی ارشد کلاسیک II می تواند خریداری شده از طریق آمازون است. آن ممکن است شما را متعجب اما 3M Littmann فروش گوشی های پزشکی از طریق مختلف کاردانی وب سایت که دارای مجوز توسط آمازون ارائه می دهد و آنها را در 41% تخفیف. همچنین شما می خواهد دریافت حمل و نقل رایگان. آمازون بزرگترین و مورد اعتماد ترین خرده فروش آنلاین.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>