کمی مخلوط را Leigh-Anne Pinnock اشک در قدرتمند ویدیو در مورد نژاد پرستی

Little Mix خواننده Leigh-Anne Pinnock شد مشخصه عاطفی در یک قدرتمند فیلم جدید در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی که او به او Instagram حساب این هفته است. محبوب انگلیسی, ستاره صحبت کرد و با صراحت در پنج دقیقه-زمانی که او شروع به ارسال عشق به خانواده جورج فلوید که ماه گذشته پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه و همچنین دیگران که تجربه خشونت پلیس.

یک مشخصه احساسی لی-آن اعتراف کرد که او همیشه احساس به عنوان اینکه او “حداقل مورد علاقه” در گروه دختر و اعتقاد او به کار “10 برابر سخت تر” از او bandmates, Perrie Edwards, جید زدن و Jesy نلسون. او گفت که او احساس او “نامرئی” در این گروه هر نفر.

“بخشی از من است که به طور کامل آگاه است که من تجربه شده اند که تا کنون سخت تر برای مقابله با من شده تیره پوست. ما واقعیت این است که مهم نیست که چقدر شما فکر می کنم شما آمده ام, نژاد پرستی وجود دارد,” او گفت: در ژوئن 5 ها به او اشاره کرد که زمانی که او در حال رشد بود تا او و خواهر و برادر او هرگز فکر خود مسابقه بود یک محدودیت.

لی-آن بود که اشک در چشمان او در برخی از نقاط در ها نیز به یاد می آورد یک تجربه او در این گروه تقریبا از یک دهه پیش زمانی که گروه فیلم برداری موزیک ویدئو خود را برای ضربه تک “بال.”

“وجود دارد می آید یک نقطه در هر سیاه زندگی بشر… [زمانی که] شما متوجه نژادپرستی را رد می کند شما. نه سال پیش و پس از پیوستن به Little Mix, من تا به حال بزرگترین بیداری از زندگی من” او به یاد می آورد که او ادعا کرد که او گفت: توسط مدیر او مشغول به کار بود که او را مجبور به کار “10 برابر سخت تر” از آنجا که او بود “دختر” در گروه.

“هرگز در زندگی من تا به حال کسی به من گفت که من نیاز به کار سخت تر به دلیل نژاد ،” خواننده و شنا طراح این هفته گفت: در مدت کوتاهی پس از اعلام نامزدی اش برای بهترین بازیکن فوتبال Andre خاکستری است.

او همچنین باز کردن در مورد چگونه او را گاهی اوقات احساس “تنهایی” در حالی که در تور با bandmates زمانی که آنها در “عمدتا سفید کشورها” چرا که او در بر داشت خودش آواز “به طرفداران که نمی بینم من یا مرا بشنوی یا تشویق من است.”

در عنوان از صمیمی کلیپ لی-آن توضیح داد که او نمی فیلم ویدئویی که در آن او از خواندن یادداشت های او می خواهم نوشته, برای همدردی. او اضافه کرد که او احساس می کرد که حق “باز و صادقانه” با 5.6 میلیون پیروان با توجه به افزایش دید سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از مرگ جورج فلوید.

لی-آن را تصویری مشاهده شده است بیش از 1.6 میلیون بار در 19 ساعت پس از او آن را به او Instagram account. آن را نیز دریافت بیش از 14,000 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>