جید زدن در زمان به Instagram برای به اشتراک گذاشتن یک زن و شوهر از عکس های جدید از خودش که گرفته شد در مجموعه ای از Little Mix موزیک ویدئو جدید برای “Break Up Song.” خواننده کانال تعدادی از نمادهای موسیقی از سال 1980 در یک نگاه و آن را نمی توان دور بماند.

این “فریاد به من سابق” hitmaker حیرت زده در یک تی شرت سفید که تا به حال “انتخاب عشق” نوشته شده در بزرگ سیاه پررنگ متن. آیتم از لباس بود و به شدت فرسوده توسط جورج مایکل زمانی که او یک عضو از پاپ اواز یا موسیقی دو نفری با تصادم ایجاد صدا! او زوج این گروه با بالا waisted شلوار جین آبی روشن و تصمیم گرفتند برای تطبیق کت جین برای یکی از فریم. زدن sported اکثریت او فرفری بور و سبزه مو اما سمت چپ جلو به استراحت در مقابل صورت خود را. او گره خورده است او قفل با چه نگاه به یک سیاه کمان و لوازم خودش را با تعدادی از حلقه ها. برای تکمیل نگاه 27 ساله اعمال جسورانه لب قرمز و به نظر می رسد باید در ریمل مژه و ابرو و خط چشم.

زدن پست دو عکس در یک ها.

در ضربه اول او دستگیر شد در مقابل یک shimmery پس زمینه. او قرار داده و هر دو دست به جیب و نگاه به طور مستقیم در لنز دوربین با دهان باز بیان.

در اسلاید بعدی او عکس گرفته شده از یک زاویه بالاتر. زدن مطرح شده هر دو دست خود تی شرت و بسته یک چشم. The X Factor winner puckered تا لب های او و smirked.

برای او به عنوان او با بیان این که نگاه خود را الهام گرفته شده بود, مدونا, جورج مایکل, پسر جورج و دختر بچه, سکس Bananarama.

در طول دو روز پس متصلب تا بیش از 178,000 دوست دارد و بیش از 1000 نظر اثبات می شود بسیار محبوب 6.4 میلیون پیروان.

“زندگی من برای آن” یک کاربر نوشت عاشقانه حروف بزرگ.

“زرق و برق دار ترین در جهان” یکی دیگر از شیفتگان مشترک اضافه کرد متعدد قلبی چشم از emoji.

“من دیده ام این موزیک ویدیو!! ‘شکستن آهنگ’ است که احتمالا بهترین آهنگ little mix منتشر کرده است هنوز!!” اظهار داشت: یک سوم فن.

“شما مرا با هیچ انتخاب دیگری اما به استن” یک چهارم تحسین اظهار نظر.

در کمتر از یک هفته کمی مخلوط ویدیو جدید برای “شکستن آهنگ” شده است تماشای بیش از 1.4 میلیون بار در کانال رسمی یوتیوب.

با توجه به رسمی نمودارهایتک به اوج خود رسید و در شماره 9 شد و خود را 15th, top 10 واحد در انگلستان

زدن هیچ غریبه ای به تحت تاثیر قرار دادن او در رسانه های اجتماعی مخاطبان است. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, سیاه و سفید “سحر و جادو” songstress wowed طرفداران آبی, آستین رول گردن بالا زوج با یک طبقه با طول شل نصب شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de