‘کمی آتش در همه جا’ Fizzles که در آن باید Scorch

Kerry Washington and Reese Witherspoon in Little Fires Everywhere

کری واشنگتن و ریس ویترسپون در Hulu جدید سری اصلی کمی آتش در همه جا. Hulu

Hulu را کمی آتش در همه جا می کند و در واقع با شروع آتش. درام باز می شود با یک خانه به آتش کشیدن—”کمی وجود دارد آتش سوزی در همه جا” آتش مارشال می گوید و توضیح داد که آن را عمدا—که مجموعه مرکزی رمز و راز است که شناور در پس زمینه از هشت قسمت سری محدود. اما نیز وجود دارد استعاری آتش نهفته در سراسر; آن را فقط مایه تاسف است که آنها به نظر می رسد به شکست بیشتر از آنها تاول زد.

کمی آتش در همه جابر آسمان Ng 2017 پرفروش به همین نام می گیرد در مرفه حومه Shaker Heights, Ohio. این النا ریچاردسون (ریس ویترسپون) که در خانه او در آن زمان از فروغ آن را نو جوان Izzy (مگان Stott) که بسیاری از فرض بود عمدا ایجاد حریق. از آنجا داستان جهش چند ماه تا زمانی که میا وارن (کری واشینگتن) یک هنرمند و یک مادر و دختر نوجوانش مروارید (Lexi Underwood) برای اولین بار وارد Shaker Heights. النا تماس با پلیس هنگامی که او آنها را می بیند خواب در یک, و, بعد, از, سفید, گناه, نتایج اجاره یک محل به Warrens. تاپیک ناراحت کننده آشنایی به راه النا می رود از راه خود را به “کمک” این خانواده; آن را طولانی نیست قبل از او درخواست میا به اصل کار به عنوان النا خدمتکار (که النا انداز به عنوان انجام او نفع و روشن است که به معنی “خانه مدیر” هر چه که است).

همچنین نگاه کنید به: 7 جدید نشان می دهد برای شراب خواری-سازمان دیده بان اگر Coronavirus شما را نگه می دارد در داخل

النا صحبت می کند با کسب شده و اعتماد به نفس بسیاری از خوبی کردن زنان سفید که ادعا می شود colorblind که مشاهده نژادپرستی صرفا به عنوان عجیب و غریب جنایات نفرت به جای اذعان چگونه آن را نیز شامل microaggressions. او می تواند frustratingly منفرجه در هنگام دفاع از خودش—است که توسط طراحی است و بخشی از آنچه که باعث می شود نشان می دهد کار می کنند. هنگامی که شوهر او (Joshua Jackson) اشاره به چه کار ارائه می آمد به عنوان توهین آمیز النا به سرعت پاسخ “آیا این مطلب نژادپرستانه به نه او ارائه کار به دلیل نژاد ؟” و نتواند نقطه به طور کامل.

به عنوان شما می توانید تصور کنید کمی آتش در همه جا به شدت با مسائل مربوط به طبقه و نژاد و سخاوتمندانه بخشی از آن را در درک چگونه به تصویر کشیدن مملو افراد—و به خصوص از طریق لنز مادری. میا و مروارید دوست داشتنی و واقعی مادر/دختر رابطه یک جایی که آنها عاشق یکدیگر عمیقا اما همچنین به طور مداوم لب به لب سر. بزرگ منبع تنش است چگونه اغلب آنها در اطراف حرکت می کند, چگونه مروارید فقط می خواهد به یک حالت عادی و پایدار زندگی در یک مکان اما میا است که همیشه آماده برای رفتن. آن را قابل فهم مبارزه—هر چند با سومین یا چهارمین بار رخ می دهد, آن شروع می شود برای تبدیل شدن به مبتذل و تنها می شود بیشتر پیچیده به عنوان سری قطره تاب مرتبط با میا backstory. میا و مروارید نیز در تقابل چون مروارید اصرار در حلق آویز کردن در ریچاردسون خانه با النا کودکان: Izzy باغی مطرود است که چابک و اذیت در مدرسه; مودی (گاوین Lewis) که نوع و بلافاصله استقبال به پرل (و قطعا پیروز شدن بر او); Lexie یک نسخه مینیاتوری از النا که تلاش برای رسیدن به کمال است و به طور فزاینده ای در ارتباط تنش با دوست پسر سیاه و سفید; و سفر (اردن Elsass), محبوب ورزشکار که به طور مداوم به مغز است.

وجود دارد قابل فهم دلایل میا نمی خواهند مروارید یابی به Richardsons—و بسیاری از البته باید با غرور و عدم تمایل به احساس مانند یک موسسه خیریه مورد—اما او را پاره پاره بین حفاظت از فرزند خود و اجازه دادن به مروارید زندگی است که او را خوشحال می سازد. و به عنوان Warrens و ریچاردز تبدیل شدن بیشتر و بیشتر در هم پیچیده با یکدیگر (Mia می کند و در نهایت به کار در خانه, النا, شروع بررسی میا گذشته کودکان نزدیک تر می شوند و خود را مربوطه دختران شروع confiding در هر یک از دیگر مادران) تنش تنها افزایش می دهد به سرعت در حال آمدن به سر.

چه عجیب و غریب در مورد کوچک آتش در همه جا این است که هنگامی که آن را به یک بزرگتر روایت (به جای یک شخصیت جالب مطالعه میا و النا) آن را به نحوی احساس می کند بیشتر خاموش کمتر مهم است. که طرح نگرانی میا مستند نشده همکار Bebe (Huang Lu) است که پس از ترک کودک او را در یک ایستگاه آتش اما به شدت می خواهد برای پیدا کردن و دخترش بازگشت. در بیش از حد راحت و تاب میا به پایان می رسد تا کار در تولد برای همان کودک که تصویب شد توسط النا بهترین دوستان است. (چه اتفاقی!) هر دو میا و النا به شدت مبارزه خود را برای طرف های مربوطه با وجود نه داشتن چیزی برای انجام با کودک اما استدلال خود را احساس می کنید وجود ندارد. مبارزه خود نشان دهنده شخصی خود pasts خود آرمان و روش های کنونی به پدر و مادر; مبارزه خود را نیز گاهی کاهش می یابد قانع کننده ترین جنبه های این سری در حمایت از کمی بیش از حد ملودرام.

اما حتی زمانی که کمی سوزی نیست و در بهترین حالت آن, آن را سخت به اشک چشم خود را از آن منجر می شود. ویترسپون و واشنگتن به عنوان ما آمده ایم به انتظار فوق العاده هستند و آتشین. ویترسپون موفق به النا احساس بسیار عمیق تر از یک کلون از او مشابه گذشته نقش در حالی که واشنگتن توانایی انتقال سریع شوک و ناراحتی قبل از steeling خودش یک کلاس آموزش بازیگری.

کمی آتش در همه جا به بسیاری از بسیاری از نقاط روشن در طول هفت قسمت ارسال به منتقدان, اما آن را سخت به گذشته چگونه بر روی بینی و unsubtle سری می شود. این تکرار همان استدلال rehashes همان درگیری و تاکید آشکار تم با حروف درشت و کج (ایتالیک), تان نکات دقیق وظریف در طول راه. نتیجه نهایی کاملا خوب و watchable سری—اما یکی که نمی افزایش می یابد به عنوان بالا به عنوان شما می خواهم و امید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>