Lisa Rinna ارسال شده خنده دار رقص جدید تصویری به Instagram. از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره, 56 اقدام به آوردن “SexyBack” در آشپزخانه, اما شوهرش Harry Hamlin به نظر نمی رسد متوجه.

Rinna شناخته شده است برای او Instagram و Infinite رقص ویدئوها اما او در آخرین حرکت – به 2006 Justin Timberlake آهنگ “SexyBack”– نیست به اندازه کافی برای منحرف کردن بازیگر شوهر از کامپیوتر خود را.

در این ویدئو Rinna می پوشد لبه پهن کلاه کاه و گاه به گاه بلوز و ساق او به عنوان سرخی در اطراف گوشه شروع به رقص است. Hamlin, 68, دیده می شود, با Airpods در گوش خود را به عنوان او نشسته در میز آشپزخانه در خانه کالیفرنیا.

در حالی که همسر خود را در حال حرکت است سلاح های خود را و تکان دادن باسن خود را درست در کنار او Mad Men بازیگر بسیار مجذوب خود کار او را متوجه نمی کند که او را نشسته در وسط رقص. در یک نقطه زمانی که Rinna را چرخش عقب پایان یک کمی به او نزدیک Hamlin شاخه های او یک نگاه سریع و سپس بلافاصله به عقب می رود به کامپیوتر خود را.

در نظرات به این ارسال ویدئو طرفداران و دوستان معروف از جمله Rinna را زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز شرکت ستاره Kyle Richards, Dorit Kemsley و Garcelle Beauvais, در واکنش به کلیپ خنده دار. بسیاری از نظر zeroed در Hamlin و چگونه او به نظر نمی رسد در همه سرگرم همسر خود را از 23 سال و “پورنو” رقص.

“Harry Hamlin فقط نشسته وجود دارد مثل هیچ کس وجود دارد کاملا نادیده گرفتن آنچه در lol” یکی از طرفداران نوشت.

“Harry Hamlin به نظر می رسد این رخداد روزمره و نه حداقل کمی از رده!” دیگری نوشت. “این را دوست دارم!”

“عشق هری چگونه به نظر می رسد و مانند آره هر آنچه که هنجار lol,” یک سوم فن اضافه شده است.

“هری را مانند…..در اینجا او دوباره می رود” نوشت: یکی دیگر از فن.

Rinna ارسال شده است مقدار زیادی از فیلم های رقص در حالی که quarantining با خانواده اش در میان coronavirus بیماری همه گیر. این براوو ستاره و دختران دلیله معشوقه سامسون دختر خوشگل و آملیا خاکستری در زمان “وحشی چالش” و در یک حماسه به اشتراک گذاری خانواده عرضه نسخه خود را از ویروسی “Pew Pew Pew چالش” با زرادخانه از تمیز کردن محصولات در هر Bravo.com.

“نگاه کنید که عضو حزب…” لیزا زیر نویس خنده دار تصویری که Hamlin به نظر می رسد در.

برای بیشتر قسمت ها هر چند Hamlin نادیده همسر خود را رسانه های اجتماعی و حتی دنبال او در Instagram به اشتراک گذاشته شده توسط Inquisitr پاییز گذشته. در ظاهر در زندگی با کلی و رایان در ماه دسامبر Hamlin شوکه شده بود برای دیدن یک کلیپ از Rinna وحشی “مست” رقص در اندی کوهن ، این بازیگر اشاره کرد که این فیلم مانند است که او خوشحال است که او را به پیروی از خود در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im